Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 27. okt 2005 o 22:00

Poprad - V uplynulom kole IV. futbalovej ligy skupiny sever sa zrodili tieto výsledky Podtatrancov: Poprad - Jasenov 5:0, Pušovce - Kežmarok 3:0,

Ľubica - V. Tatry 6:2. Podtatranskému derby zápasu sme sa podrobne venovali už v predchádzajúcich vydaniach TD - KORZÁR a preto prinášame hlasy len dvoch trénerov.

Stanislav Koch (Poprad): Vzhľadom na to, že išlo o posledné stretnutie v jesennej časti na domácej pôde, som rád, že sme opäť bodovali naplno. Myslím si, že naše víťazstvo bolo plne zaslúžené, nakoľko sme boli herne lepším a vyspelejším mužstvom. Hostia prišli do Popradu s jednoznačnou taktikou dostať čo najmenej gólov, čomu podriadili svoj spôsob hry. V prvom polčase sme mali menšie problémy, no po obrátke sme ovládli hru a bolo len otázkou času, kedy sa efektívne strelecky presadíme. Pevne verím, že i v zostávajúcich dvoch dueloch budeme v nastúpenom trende pokračovať a potvrdíme pozíciu lídra jesene.

Pavol Fejerčák (Kežmarok): Stretnutie sa odohralo v hustej hmle, čo výrazne sťažovalo hráčom orientáciu na ihrisku a malo veľký vplyv na viacerých chybných prihrávkach. Domáci boli napokon šťastnejší, pretože vyťažili z minima streleckých pozícií veľmi dôležité víťazstvo. Konečný výsledok mohol byť iný, ak by sa nám podarilo otvoriť skóre. Mali sme na to stopercentnú príležitosť Bednarčíka v úvode duelu. Určite sme neboli slabším mužstvom, i keď výsledok to nepotvrdzuje.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.