Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Hlasy trénerov po zápase MŠK Považská Bystrica - Tusem Essen

TASR|Publikované 9. nov 2002 o 20:20

Rudolf Havlík, tréner MŠK Pov. Bystrica: "Spočiatku sme boli nervózni, akísi zakríknutí a až do 13. min za nepriaznivého stavu 3:9 sme sa pozviechali ...

Rudolf Havlík, tréner MŠK Pov. Bystrica: "Spočiatku sme boli nervózni, akísi zakríknutí a až do 13. min za nepriaznivého stavu 3:9 sme sa pozviechali a začali hrať so súperom vyrovnanú partiu. Smolu sme mali v druhom polčase, keď za stavu 17:20 sme trikrát triafali do žrde a navyše nevyužili dve čisté gólové príležitosti, ktoré by znamenali minimálne zníženie gólového rozdielu. Teší ma, že sme nesklamali svojich priaznivcov a verím, že i o týždeň v Essene predvedieme solídny výkon a výsledok. Blahoželám súperovi k víťazstvu a prajem mu postup až do finále Pohára EHF i úspechy v bundeslige."

Jurij Ševcov, tréner Essenu: "Spokojný som s hrou i s výsledkom. Je to dobrý základ pre odvetu o týždeň v Essene, ktorý nám zabezpečí postup do ďalších bojov v EHF. Bol to korektne vedený zápas a páčila sa mi atmosféra v hale i diváci, ktorí povzbudzovali svoje mužstvo, i keď prehrávalo."

pb jch

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.