Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Hladká prehra Trebišova

Sportnet|Publikované 3. okt 2007 o 22:00

Hokejisti HK VTJ prehrali v Bardejove 0:3, v počte striel na bránu však vyhrali 44:24...TREBIŠOV. Hokejisti Trebišova hrali v utorok na ľade

Hokejisti HK VTJ prehrali v Bardejove 0:3, v počte striel na bránu však vyhrali 44:24...

TREBIŠOV. Hokejisti Trebišova hrali v utorok na ľade nováčika v Bardejove, kde vo vynikajúcej atmosfére podľahli domácim hladko 0:3.

Vychytal ich Milý

Podľa trénera Zemplínčanov Branislava Kohutiara konečný výsledok nezodpovedá priebehu hry. "Výsledok je pre nás krutý, pretože aj keď sme na góly prehrali 0:3, v počte striel sme mali jasne navrch, o čom svedčí pomer 44:24 v náš prospech. Okrem toho sme nevyužili šesť samostatných nájazdov a dá sa povedať, že brankár domácich Milý nás vychytal. Boli sme však aj dosť nedisciplinovaní, mali sme až dvanásť vylúčených a iróniou je, že vo všetkých troch prípadoch sme inkasovali počas presilovky súpera," konštatoval B. Kohutiar.

Zajtra Detva

Trebišovu patrí po ôsmich kolách so ziskom deviatich bodov jedenásta priečka, ale po prirátaní troch bodov za kontumačné víťazstvo nad Ružomberkom v tabuľke stúpnu. Zajtra hostia doma poslednú Detvu, ktorá zatiaľ ešte nebodovala. "Očakáva sa od nás víťazstvo, ktoré je naším jediným cieľom, verím, že keď zopakujeme výkon z Bardejova po stránke bojovnosti a nasadenia, pripíšeme si do tabuľky ďalšie tri body," dodal.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.