Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

HIL: Prešov a Košice víťazne, Sečovce s nádielkou

Sportnet|Publikované 12. okt 2003 o 22:00

Výsledky stretnutí 7. kola hádzanárskej interligy mužov (HIL).Hlohovec - ŠK Tatran Farmakol Prešov 14:26 (6:9) - V prvom polčase podali domáci

Výsledky stretnutí 7. kola hádzanárskej interligy mužov (HIL).

Hlohovec - ŠK Tatran Farmakol Prešov 14:26 (6:9) - V prvom polčase podali domáci hádzanári dobrý výkon a držali s favorizovanými Prešovčanmi. Po prestávke však Hlohovčania začali slabšie v obrane a zahodili aj niekoľko dobrých streleckých príležitostí. Vďaka využitým rýchlym protiútokom Prešov upravil až na konečný rozdiel 12 gólov. Najviac gólov: Frťala 4/1 - Antl a Kukučka po 5, pok. hody: 1/1 - 3/3, vylúčení: 4 - 4, rozhodovali: Gedeon a Dragula, 600 divákov.

1. MHK Košice - Trnava 23:20 (9:13) - V kvalitnom stretnutí diktoval do polčasu tempo hry nováčik z Trnavy. Po zmene strán prevzali iniciatívu domáci Košičania a dokázili obrátiť stav vo svoj prospech. Najviac gólov: Justus 6, Kleis 4/2, Saloka 3 - Šulc 6/1, Lužák 5, Kopecký 3, pok. hody: 2/2 - 2/1, vylúčení: 2 - 2, rozhodovali: Hyppík a Šubák, 500 divákov.

Dukla Praha - ŠKP Sečovce 42:21 (19:10) - V priebehu úvodnej štvrťhodiny si Dukla vytvorila sedemgólový náskok, ktorý postupne zvyšovala. Príležitosť dostali všetci hráči z domácej lavičky. Najviac gólov: Zemánek 8, Jícha 7/2 - Kučera 7, Frajkor 4/1, pok. hody: 3/3 - 6/2, vylúčení: 3 - 2, ČK: Kučera, Meluš (obaja Sečovce), rozhodovali: Polášek, Pešta, 150 divákov.

ZOSTÁVAJÚCE VÝSLEDKY: Frýdek-Místek - Kostelec 30:26 (18:16). Najviac gólov: Berka 11/2, Sklenák 5 - Veselý 6/1, Kuzo 5. Louny - Zubří 29:32 (12:15), Tancoš 9, Krížek 6/6 - Mičkal a Pišek po 7. ŠKP Bratislava - Nové Zámky 25:29 (12:14)