Štvrtok, 15. apríla, 2021Meniny má Fedor

Hewitt sa dohodol s Draperom

Sportnet|9. jan 2007 o 00:00

Všetky austrálske denníky sa predbiehajú v dohadoch, kto bude novým trénerom Lleytona Hewitta. Kto sa odváži vstúpiť do jamy levovej, po boku najsledovanejšieho tenistu krajiny. Masur? Cash? Bratia Draperovci? A či sám Rafter?

Zatiaľ našiel len trénera na Australian Open. Počas prvého grandslamového turnaja roka sa dohodol s bývalým daviscupovým spoluhráčom Scottom Draperom. Hoci si so súčasným profesionálnym golfistom vie predstaviť aj dlhodobejšiu spoluprácu, na dlhšie obdobie sa nedohodli.

Ozvala sa však bývalá snúbenica Kim Clijstersová, momentálne zasnúbená s americkým basketbalistom Brianom Lynchom: "Verím v Lleytonov charakter a nemyslím si, že posledné udalosti prekazia jeho prípravu a vystúpenie na Australian Open. Nechcem sa mu do toho miešať a nepoznám podrobnosti. Iba viem, že je to bojovník a vždy sa vzoprie za zložitých okolností."

Iba 23-ročná Clijstersová hrá poslednú sezónu a potom chce mať deti a venovať sa rodine. Myslí si, že práve také niečo ovplyvnilo aj Hewittovu kariéru a priority: ,,Potom, čo sa oženil a stal sa otcom, automaticky stratil niečo zo svojej tenisovej cieľavedomosti, ale je veľmi nadaný a mal aj trochu smolu so zraneniami. Potrebuje veľa hrať a vrátiť sa s chuťou do tenisu." (abu)

Súvisiace články