Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Hetrikom sa vytiahol Varga

Sportnet|Publikované 26. jan 2009 o 23:00

V prvom kole zimného turnaja privítali futbalisti SP MFK Rožňava súpera z Ruskova.ROŽŇAVA. Na náročnom, ale na daždivé počasie, celkom prijateľnom

V prvom kole zimného turnaja privítali futbalisti SP MFK Rožňava súpera z Ruskova.

ROŽŇAVA. Na náročnom, ale na daždivé počasie, celkom prijateľnom teréne nastúpili rožňavskí futbalisti proti hráčom Ruskova. V prvom polčase bolo stretnutie chudobné na góly, no po prestávke sa už Rožňavčania rozbehli. Nakoniec sa zápas skončil ich víťazstvom 5:0. V mužstve nastúpili okrem hráčov "áčka" aj viacerí starší dorastenci.

Ďalšie zápasy

Zápasová časť prípravy bude pozostávať jednak zo stretnutí zimného turnaja, jednak z ďalších priateľských zápasov. Prvý februárový deň privítajú MFK Revúca, 14. 2. bude nasledovať Turňa n/B, 18. 2. na umelej tráve v Rimavskej Sobote nastúpia proti Putnoku, 28. 2. privítajú Moldavu n/B, záver prípravy 14. 3. bude patriť zápasu so Svitom.

* * *

FAKTY

n Rožňava - Ruskov 5:0 (1:0) G: Varga 3, Lörincz, Bulík, Rožňava: Szabó (Šalamon) - Varga, M. Gere, P. Gere, Korfanta, F. Pollák, Breuer, Havko, M. Pollák, Lörincz, Kakalejčík (M. Strelka, Roth, Slovák)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.