Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Heninovej chýba belgická čokoláda

SITA|Publikované 20. jún 2007 o 10:21

EASTBOURNE 20. júna (SITA) - Belgická tenistka Justine Heninová sa pred svojím vstupom do turnaja WTA Tour International Women´s Open (Tier II, dotácia 600 000 USD, tráva) v britskom Eastbourne posťažovala, ...

EASTBOURNE 20. júna (SITA) - Belgická tenistka Justine Heninová sa pred svojím vstupom do turnaja WTA Tour International Women´s Open (Tier II, dotácia 600 000 USD, tráva) v britskom Eastbourne posťažovala, že jej odborník na výživu zakázal viaceré obľúbené stravovacie návyky. "Musela som prestať jesť mnoho vecí. Už si nesmiem dopriať nič sladké pred zaľahnutím do postele. Veľmi mi chýba belgická čokoláda," povzdychla si od 1. júna 25-ročná čerstvá držiteľka čistého víťazného hetriku na druhom grandslamovom podujatí sezóny Roland Garros, ale jedným dychom dodala: "Musím uznať, že odopieranie si sladkostí mi pomohlo - cítim sa oveľa čerstvejšie."

Zaujímavé je, že text v denníku The Independent poukazuje na problémy so žalúdkom, pre ktoré rodáčka z Liége údajne vynechala januárové turné na južnej pologuli s vrcholom v podobe Australian Open. Dosiaľ sa unisono objavovali vysvetlenia, že líderka svetového rebríčka absentovala u protinožcov pre rozluku s manželom Pierrom-Yvesom Hardennom a s tým súvisiacu potrebu utriasť si súkromné záležitosti a psychiku.

Heninová ako najvyššie nasadená mala v 1. kole v Eastbourne voľný žreb. V osemfinálovom 2. kole sa v stredu približne po 14.30 h SELČ stretne s Poľkou Agnieszkou Radwanskou.


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.