Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Heninová-Hardennová do semifinále

SITA|24. jan 2006 o 11:50

MELBOURNE 24. januára (SITA) - Súperkou Rusky Marie Šarapovovej v semifinále dvojhry žien na tohtoročnom Australian Open v Melbourne bude Belgičanka Justine Heninová-Hardennová. Turnajová osmička si v ...

MELBOURNE 24. januára (SITA) - Súperkou Rusky Marie Šarapovovej v semifinále dvojhry žien na tohtoročnom Australian Open v Melbourne bude Belgičanka Justine Heninová-Hardennová. Turnajová osmička si v súboji dvoch austrálskych šampióniek z minulosti poradila so svetovou jednotkou a najvyššie nasadenou Američankou Lindsay Davenportovou za 118 minút 2:6, 6:2, 6:3. Po hladko prehratom prvom sete 23-ročná Belgičanka získavala navrch najmä v dlhších výmenách a napokon skúsenejšiu súperku jasne prevýšila na podaní aj vo víťazných úderoch.

Dvojhra - štvrťfinále:

Justine Heninová-Hardennová (8-Belg.) - Lindsay Davenportová (1-USA) 2:6, 6:2, 6:3