Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

HC Baník Karviná - 1. MHK Košice 33:27 v 22. kole HIL

TASR|16. feb 2003 o 13:22

Bratislava 16. februára (TASR) - Jedno stretnutie 22. kola česko-slovenskej ligy hádzanárov HIL odohrali v sobotu, v ktorom HC Baník Karviná vyhral ...

Bratislava 16. februára (TASR) - Jedno stretnutie 22. kola česko-slovenskej ligy hádzanárov HIL odohrali v sobotu, v ktorom HC Baník Karviná vyhral nad 1. MHK Košice 33:27.

HC Baník Karviná - 1. MHK Košice 33:27 (15:10)

Najviac gólov: Konečný 12, Horák 5 - Zaťko 6, Kraus 5. Rozhodcovia: Hájek a Macho, 7m hody: 7/7 - 2/2, vylúčenia: 8:9, 800 divákov.

Do 22. minúty bolo stretnutie vyrovnané, Košice viedli 9:8, potom však Karviná piatimi gólmi otočila skóre vo svoj prospech. V druhom polčase spresnila útok a rýchlymi gólmi zvýšila vedenie až na 30:22, Košice sa však nevzdali a dokázali skorigovať v závere zápasu na 33:27. Pekné dramatické stretnutie z oboch strán.