Streda, 23. júna, 2021Meniny má Sidónia

Hantuchová zopakovala skrat z US Open

Sportnet|13. sep 2006 o 00:00

BALI - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová skončila svoje účinkovanie na turnaji WTA Tour Wismilak International na tvrdom povrchu na indonézskom ostrove Bali už v prvom kole dvojhry. Piata nasadená hráčka prekvapujúco prehrala s Maďarkou Melindou ...

BALI - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová skončila svoje účinkovanie na turnaji WTA Tour Wismilak International na tvrdom povrchu na indonézskom ostrove Bali už v prvom kole dvojhry. Piata nasadená hráčka prekvapujúco prehrala s Maďarkou Melindou Czinkovovu 5:7, 2:6.

Devätnásta hráčka sveta Hantuchová vyhrávala v prvom sete už 5:2, mala aj tri setbaly, napriek tomu ho prehrala s 84. hráčkou rebríčka WTA Tour 5:7. Rovnaký herný skrat predviedla slovenská jednotka aj v nedávnom stretnutí 2. kola dvojhry na US Open proti Američanke Serene Williamsovej. Tiež viedla v úvodnom sete 5:2, potom však chybami postavila súperku na nohy a prehrala 5:7, 3:6.

Takmer po identicky stratenom zápase s ľaváčkou Czinkovou na Bali slovenská jednotka priznala, že ju ešte mátal nedávny súboj so Serenou Williamsovou. "Stále som naň musela myslieť, ani počas zápasu s Czinkovou som nemohla dostať z hlavy neúspech so Serenou. Na druhej strane, hrala som zle a súperka dobre. Nemala som ten správny herný rytmus. Keby som prvý set úspešne dotiahla, možno by som mala šancu aj na celkové víťazstvo," povedala pre agentúru AFP Hantuchová.

(sita)

Súvisiace články