Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Hantuchová vyradila Srbku Ivanovičovú

Sportnet|Publikované 21. jún 2007 o 22:00

HERTOGENBOSCH. Daniela Hantuchová sa včera po štvrtý raz v sezóne prebojovala na turnaji WTA do semifinále. V holandskom Hertogenboschi na Ordina Open s dotáciou 600 000 dolárov zvládla turnajová päťka štvrťfinále s druhou nasadenou Srbkou Anou ...

HERTOGENBOSCH. Daniela Hantuchová sa včera po štvrtý raz v sezóne prebojovala na turnaji WTA do semifinále. V holandskom Hertogenboschi na Ordina Open s dotáciou 600 000 dolárov zvládla turnajová päťka štvrťfinále s druhou nasadenou Srbkou Anou Ivanovičovou (6:3, 6:1). V semifinále ju čaká zápas proti Ruske Anne Čakvetadzeovej, s ktorou má pozitívnu vzájomnú bilanciu 2:1 a nedávno ju vyradila na antukovom turnaji v Ríme.

Hráčky museli na začiatok stretnutia pre dážď čakať asi dve hodiny. Keď sa počasie trochu umúdrilo, ujala sa finalistka nedávneho grandslamu v Roland Garros Ivanovičová vedenia 1:0, no hneď po prvom geme a necelých dvanástich minútach sa opäť rozpršalo a opäť sa čakalo.

Hantuchová po obnovení hry vyrovnala a v siedmej hre prvého setu za stavu 3:3 prvýkrát prelomila podanie Srbky. Za stavu 5:3 získala ďalší Ivanovičovej servis a v druhom sete už slovenská hráčka dominovala.

Dvojhra - štvrťfinále: Daniela HANTUCHOVÁ (5-SR) - Ana Ivanovičová (2-Srb.) 6:3, 6:1.

(tasr)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.