Utorok, 15. júna, 2021Meniny má Vít

Hantuchová s Husárovou vypadli v 1. kole štvorhry

TASR|17. aug 2004 o 19:23

Atény 17. augusta (TASR) - Slovenský tenis stratil na OH 2004 v Aténach po utorňajších zápasoch aj svojich posledných zástupcov, keď už v 1. kole štvorhry ...

Atény 17. augusta (TASR) - Slovenský tenis stratil na OH 2004 v Aténach po utorňajších zápasoch aj svojich posledných zástupcov, keď už v 1. kole štvorhry ukončil svoje pôsobenie slovenský pár Daniela Hantuchová, Janette Husárová. Slovenky podľahli šiestemu nasadenému švajčiarskemu páru Myriam Casanová, Patty Schnyderová po setoch 3:6 a 4:6.

Hlas Janette Husárovej: "Vzhľadom na to, že každá sme mala iný program, to vyšlo tak, že nebol čas na to, aby sme sa zohrali. Samozrejme, že ľutujem a že som takisto sklamaná. Škoda, mali sme šance v tomto zápase, ktoré sme nedokázali využiť."

Hlas Daniely Hantuchovej: "Na dnes mi už Švajčiariek stačilo. Som veľmi smutná, že ani dvojhra ani štvorhra nevyšli, aj keď v obidvoch zápasoch som odohrala maximum. Tiež vo štvorhe sme bojovali do konca, ale súperky boli lepšie a hlavne Schnyderová mala dnes svoj deň. A vôbec by som nebola prekvapená, ak by zajtra hrala úplne inak. U nej to je bežné a mňa to mrzí, že to takto dopadlo."

ženy štvorhra - 1. kolo:

Myriam Casanová, Patty Schnyderová (6-Švajč.) - Daniela Hantuchová, Janette Husárová (SR) 6:3, 6:4

Súvisiace články