Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Hantuchová bude hrať

Sportnet|4. apr 2006 o 00:00

BRATISLAVA - Najlepšia slovenská tenistka Daniela Hantuchová potvrdila včera kapitánovi Mojmírovi Mihalovi štart v tíme Slovenska v turnaji euroafrickej zóny Pohára federácie v bulharskom Plovdive (17. - 22. apríla). Pätnásta hráčka svetového rebríčka ..

BRATISLAVA - Najlepšia slovenská tenistka Daniela Hantuchová potvrdila včera kapitánovi Mojmírovi Mihalovi štart v tíme Slovenska v turnaji euroafrickej zóny Pohára federácie v bulharskom Plovdive (17. - 22. apríla). Pätnásta hráčka svetového rebríčka bola motorom nášho tímu pri historickom prvenstve v roku 2002, naposledy však reprezentovala Slovensko v tejto súťaži pred tromi rokmi. V posledných dvoch sezónach sa Slovensko prepadlo do regionálnej zóny.

"Daniela mi volala v pondelok popoludní, dohodli sme sa na príprave s tímom na antuke pred odchodom do Bulharska. Je to skvelá správa, s Hantuchovou v zostave naše šance na postup do baráže výrazne stúpajú," povedal Mihal, ktorý prevzal kapitánsku funkciu v Pohári federácie na začiatku tohto roka. (on)

Súvisiace články