Pondelok, 27. septembra, 2021Meniny má Cyprián

Handzuš za more neodletel, zadržali ho komplikácie s vízami

TASR|9. sep 2001 o 00:00

Bratislava 9. septembra (TASR) - Slovenský reprezentačný hokejista Michal Handzuš neodletel v plánovanom termíne do Phoenixu, kde sa má v utorok pripojiť k ostatným hráčom Coyotes. Stredného útočníka na Slovensku nečakane zadržali komplikácie s americkými vízami.

"Pôvodne som mal už v sobotu odletieť za oceán. Prekvapila ma však informácia, že mám neplatné víza a tak som musel zostať doma," prezradil banskobystrický odchovanec a vysvetlil: "Ešte keď som hral za St. Louis, klub mi vybavil víza na tri roky a tak som si myslel, že sú stále platné. Blues ma však vôbec neupozornili, že víza stratia platnosť pokiaľ odcestujem z USA. Verím, že už v pondelok sa to vyrieši, lebo s potrebnými potvrdeniami Coyotes by to na ambasáde nemal byť žiadny problém. Ak všetko pôjde hladko, tak už v pondelok večer odlietam zo Schwechatu."

V prípravnom kempe kojotov sa Handzuš stretne nielen s Ladislavom Nagyom a Radoslavom Suchým, ale aj s dvoma nováčikmi Petrom Fabušom a Brankom Radivojevičom. "Keď chlapci postúpili do užšieho výberu, majú teraz veľkú šancu, lebo podľa mojich informácii bude v kempe iba asi 30 hokejistov."

br

Súvisiace články