Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Hádzanárky Zekonu PSJ odhalia svoje vnady!

Sportnet|Publikované 30. dec 2002 o 23:00

Michalovce - V zahraničí sa ženským športovým tímom osvedčilo lákať divákov do hľadiska prostredníctvom kalendárov, na ktorých samotné hráčky klubu

ukazujú sporo odeté svoju nespochybniteľnú krásu. Ich cieľom nie je vidina rýchleho zisku financií, skôr chcú váhavým divákom ukázať, o čo všetko svojou neprítomnosťou na majstrovských súbojoch prichádzajú. Obyčajne výsledok na seba nenecháva dlho čakať a dovtedy riedko zaplnené tribúny odrazu praskajú vo švíkoch. K takejto netradičnej forme prilákania fanúšikov sa prekvapujúco rozhodli aj hádzanárky interligového Zekonu PSJ Chemkostav Michalovce, ktoré takto budú mať na Slovensku premiéru. Aj keď dosiaľ všetky ich domáce stretnutia boli beznádejne vypredané, vedenie klubu sa konečne dohodlo na rekonštrukcii starej športovej haly. Jej kapacita by mala zo súčasných 1100 miest na sedenie vzrásť až trojnásobne, takže obava z polovice zaplnených tribún je opodstatnená. "Na správnej rade sme absolvovali dosť tvrdé rokovania, v živote som podobné nezažil. Samotný návrh totiž vzišiel zo strany hráčok, avšak spolu s nimi sa mal vyzliecť aj manažment klubu. Museli sme vziať do úvahy etický aspekt a rovnako aj fakt, že už máme svoje roky. Skvelá myšlienka by sa potom mohla obrátiť naruby, a zástupkyne nežnejšieho pohlavia by pri pohľade na naše obnažené postavy určite viac do haly nezavítali. Dievčatá predsa len vyzerajú lepšie," ozrejmil manažér klubu Pavol Mačičák, ktorý nám ešte nevedel vysvetliť, kde prebehne fotenie odvážnych aktov, ale určite nám to včas oznámi.

Keďže vedenie klubu s vyzlečením hráčok súhlasilo a samo sa pritom tejto možnosti vzdalo, zaujímalo nás, či odhalí svoju postavu aj tréner michalovských hádzanárok Michal Lukačín. Predsa len má iba dvadsaťdeväť rokov, dlhé roky aktívne športoval, takže sa negatívnych reakcií nemusí obávať. "Vážne nad tým uvažujem a možno sa k dievčatám pridám. Na naše stretnutia chodia aj ženy, nie je ich málo a takto aj ony budú mať motiváciu kúpiť si náš kalendár. Som presvedčený, že bude mať úspech. Na tréningoch sa síce venujeme takmer výlučne herným a posilňovacím činnostiam, ale popritom si jedným očkom všímam, že dievčatá si vďaka tomu udržujú atraktívne postavy. Naši priaznivci sa budú mať na čo tešiť," ubezpečil nás natešený a šťastne ženatý M. Lukačín.

Upozornenie

Keby sa vám náhodou materiál zdal až príliš reálny, netreba zabudnúť, že je dnes Silvester. Podobnosť uvedenej fikcie s reálnymi skutočnosťami je naozaj iba náhodná.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.