Hádzanári Tatrana Prešov prehrali s Vardarom Skopje

Ilustračné. (Autor: archív)
Sportnet|Publikované 1. okt 2019 o 20:49

V domácom zápase 4. kola SEHA ligy nestačili na súpera z Macedónska.

PREŠOV. Hádzanári Tatrana Prešov prehrali v utorkovom domácom zápase 4. kola SEHA ligy s macedónskym Vardarom Skopje 22:29.

Domáci zaostávali po prvom polčase o dva góly, v druhom hostia náskok ešte navýšili.

Domáci viedli iba v úvode

Domáci viedli 1:0 i 2:1, ale potom boli vo vedení už len hostia, ktorí si v závere I. polčasu vypracovali dvojgólový náskok.

Po zmene strán Michalka skorigoval na 9:10, ale v 36. min bolo 10:15 a štvrťhodinu pred koncom po brejku Dibirova dokonca už 13:23.

V zostávajúcom čase Šarišania už len odvrátili hrozbu dvojcifernej prehry.

Najviac gólov v zeleno-bielom drese dosiahol Oliver Rábek, ktorý skóroval šesťkrát.

Nabitý program

Zverenci trénera Slavka Golužu majú po štyroch vystúpeniach vyrovnanú bilanciu 2 výhry - 2 prehry.

V tabuľke „áčka" zostali so 6 bodmi na 4. mieste.

Úradujúci slovenský šampión si v SEHA League najbližšie zmeria sily s čínskym klubom Peking Sport University, s ktorým sa v rámci 5. kola stretne v sobotu 5. októbra od 13.00 h.

Štatistika

Tatran Prešov - Vardar Skopje 22:29 (8:10)

Najviac gólov: Rábek 6, Lapajne 5, Michalka 3 - Dibirov 5/1, Gorbok a Šiškarev po 4