Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Hádzanári odštartovali po prestávke

Sportnet|Publikované 12. feb 2009 o 23:00

Hlohovec - Bardejov 37:30 (17:14)Po 54 dňovej prestávke pokračuje extraliga hádzanárov 19. kolom základnej časti. V predohrávke sa stretli susedia

Hlohovec - Bardejov 37:30 (17:14)

Po 54 dňovej prestávke pokračuje extraliga hádzanárov 19. kolom základnej časti. V predohrávke sa stretli susedia z piateho a šiesteho miesta v tabuľke.

HLOHOVEC. Všetci aktéri začali s technickými chybami a nepresnou streľbou. V úvode si lepšie radili hostia, ktorí viedli 1:3, no chybami v obrane dovolili domácim otočiť výsledok. Popčák v bráne Šarišanov a strelci D. Krok s Bokolom na spojkách a pivot Čorej držali kontaktný priebeh. Po prestávke domáci ľahko zvýšili na rozdiel deviatich gólov. Mladí hráči nováčika súťaže po chybách v útoku nestačili najmä na brejky a strelecky sa presadil akurát Židišin.

MŠK Hlohovec - MHC Edymax Bardejov 37:30 (17:14)

BARDEJOV: Popčák, Fabián - Čorej 6, Bujdoš 1, Bokol 5/1, D. Krok 4, Styrančák 2, Židišin 7, Jenčík 3, Ščepak 1, Žemlička 1. Za domácich Zaťko 9/3, Pupik 7. Vylúčení 7/7, Židišin a Kravčák červené karty (obaja Bardejov). 7m hody 4/4 - 1/1. Rozhodovali Dvorský, Sivák pred 450 divákmi.