Hádzaná-HIL: Nové Zámky bronzové po víťazstve 27:26 po predĺžení

TASR|24. máj 2003 o 23:01

Nové Zámky 24. mája (TASR) - Hádzanári Nových Zámkov po sobotňajšom víťazstve 27:26 po predĺžení nad 1. MHK Košice získali bronzové medaily vo Východnej ...

Nové Zámky 24. mája (TASR) - Hádzanári Nových Zámkov po sobotňajšom víťazstve 27:26 po predĺžení nad 1. MHK Košice získali bronzové medaily vo Východnej divízii Medzinárodnej hádzanárskej ligy mužov.

TJ Štart Nové Zámky - 1. MHK Košice 27:26 po predĺžení (23:23, 10:12)

Najviac gólov: T. Stráňovský 6, M. Stráňovský 5, Galla 4 - Justus 8, Chripák, Schmidt 4, 7 m hody: 4/1 - 5/4, ČK: Chripák, rozhodcovia Pešta, Polášek, 750 divákov.

Na zápasy 3:2.

Vo vyrovnanom stretnutí sa súperi v prvom polčase striedali vo vedení. V závere druhého polčasu si vypracovali Nové Zámky 3 gólový náskok. Potom však hostia vyrovnali a dokonca sa ujali vedenia. Domáci zachraňovali remízu gólom pár sekúnd pred koncom. V predĺžení vystriedal v bránke Nových Zámkov Meluša Paršl a viacerými výbornými zákrokmi sa zaslúžil o víťazstvo.

jp go

Domov»Halové športy»Hádzaná»Hádzaná-HIL: Nové Zámky bronzové po víťazstve 27:26 po predĺžení