Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Hádzaná-HIL: MŠK Považská Bystrica - Radegast Frýdek-Místek 24:23 v 5.kole

TASR|Publikované 21. sep 2002 o 18:52

Bratislava 21. septembra (TASR) - Tri stretnutia 5. kola 3. ročníka česko-slovenskej ligy hádzanárov HIL sa hrali v sobotu. Kolo dokončia dvoma zápasmi ...

Bratislava 21. septembra (TASR) - Tri stretnutia 5. kola 3. ročníka česko-slovenskej ligy hádzanárov HIL sa hrali v sobotu. Kolo dokončia dvoma zápasmi v nedeľu (TJ Štart Nové Zámky - 1.MHK Košice, Dukla Praha - HC Zubří).

MŠK Považská Bystrica - Radegast Frýdek-Místek 24:23 (12:7)

Najviac gólov: Tallo 8/1, Opoldík 4, Vicena 4, Korňan a Jančík po 3 - D. Vallo 7, M. Berka 6/1, Kalous 4. Rozhodcovia: Kavulič, Sivák (obaja SR), 7m hody: 2/1 - 5/1, vylúčení: 6:7, 1100 divákov.

Považania silno oslabení o troch kľúčových hráčov-strelcov Kukučku, Trabelssieho a Polakoviča podali nadšený výkon a už v prvom polčase aj zásluhou skvelého brankára Baďuru (kryl 14 gólových striel, vrátane štyroch sedmičiek) získali päťgólový náskok nad českým vicemajstrom. Domáci aj v druhom polčase pokračovali v dobrom výkone a v 39. min viedli už o 9 gólov (18:9). V závere však hostia pridali, zápas zdramatizovali, no domáci už zaslúžené tesné víťazstvo ubránili.