Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Günes: "Moji hráči hrali na sedemdesiat percent"

Sportnet|Publikované 8. sep 2002 o 22:00

Senol Günes, Turecko: "Zo súpera sme mali trochu obavy. Zahrali sme však veľmi dobre. Slovensko nebolo tým mužstvom, ktoré tu vlani s nami

remizovalo. Odvtedy v ňom nastali zmeny a viacerých hráčov sme nepoznali. Využili sme však medzery v súperovej obrane a po prvom góle sme to mali ľahšie. Je začiatok sezóny, moji hráči ešte nehrali na sto percent. Povedal by som, že tak na sedemdesiat. Ak sa Slováci zohrajú, majú ešte šancu znepríjemniť život nám i Angličanom. Veľa bude záležať, ako zvládnu o mesiac dôležitý súboj s Anglickom. My si trúfame vyhrať našu skupinu."

Ladislav Jurkemik, Slovensko: "V tomto zápase sa ukázalo, že sa ľahko vyhráva, keď jedno mužstvo robí chyby a druhé si presne prihráva a vie sa presadiť. Prvý gól po našej individuálnej chybe, druhý po kikse stredu obrany. Vyprodukovali sme veľa nepresností, ktoré kvalitný súper využil. Turecko, hoci hralo oslabené, má kompaktný tím, ktorý dokázal nahradiť chýbajúce hviezdy zo svetového šampionátu. My sme im cestu za víťazstvom uľahčili. Ak inkasujeme tri góly, nemôžeme chváliť obranu. Brankár Buček nejakú vážnejšiu chybu neurobil. Sklamali ma Greško s Labantom."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.