Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

GS 52 pokračuje vo víťaznom ťažení

Sportnet|Publikované 7. nov 2003 o 00:00

Michalovce - Excelent cup, mestská hokejová liga v Michalovciach, pokračovali koncom minulého týždňa stretnutiami siedmeho kola. Na jej čele je

naďalej bez straty bodu GS 52, nasleduje Devils a Victória. Chvost tabuľky beznádejne poslednému Transmilku.

Bieli vlci - GS 52 2:9 (1:4;1:5)

Prvý zápas ôsmeho kola sa začal s polhodinovým oneskorením, kvôli neprítomnosti brankárov. Obe mužstvá sa preto dohodli, že odohrajú iba dve časti hry po 20 minút. V prvej polovici zápasu hostia útočili a po troch minútach vyhrávali už 3:0. Domáci znížili síce Štefanom na 1:3, ale to bolo z ich strany na dlhý čas všetko. Druhá polovica zápasu sa niesla v plnej réžii hostí a brankár Šandrej skoro "zamrzol". Trápenie domácich ukončil hvizd rozhodcu znamenajúci koniec zápasu.

Góly: Štefan, Farkaš - Tkáč 3, Prada 2, Brhlík, Bujdoš, Dubský, Uhľár. Rozhodoval Petruška

Transmilk -Devils 4:9 (0:2;1:3;3:4)

Zaslúžené víťazstvo hostí. Po strate bodov v predchádzajúcom kole sa hostia od začiatku stretnutia s chuťou pustili do súpera. Po dvoch tretinách bolo o výsledku v podstate rozhodnuté. V poslednej tretine sa domáci snažili skorigovať nepriaznivý výsledok, čo sa im napokon aj zásluhou Ivanča podarilo.

Góly: Ivančo 3, Mesaroš - Huňady P., Blahuta, Morong 2, Hercik, Bubenko, Danko. Rozhodoval Petruška

Victória - Gasstars 11:5 (1:1;3:2;7:2)

Kto z divákov vydržal a zostal na zimnom štadióne na posledný zápas ôsmeho kola, ten neoľutoval. Videl súboj plný pekných hokejových akcií .Domáci nastúpili síce len s ôsmimi hráčmi, ale na ich výkone to vôbec nebolo badať. V prvej a druhej tretine to bol obojstranne vyrovnaný zápas, v ktorom to boli síce domáci, ktorí vyhrávali, ale snaživí hostia vždy dokázali vyrovnať. V poslednej tretine mali hru úplne v rukách domáci hokejisti, keď v ich radoch úradovali nestarnúci Haluška, Potoma, Osif a aj najlepší strelec súťaže Marián Dzurjo.

Góly: Leško 2, Hurajt, Maščenik, Vasiľko - Potoma 4, Dzurjo Mar., Osif 3, Varjassy. Rozhodovali Petruška a Šandrej