Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz

Grékyňa Ioannuová, ktorá vypadla z balkóna, zomrela

SITA|24. aug 2004 o 10:41

ATÉNY 24. augusta (SITA, AFP) - Grécka džudistka Eleni Ioannouová, ktorá po hádke so svojím priateľom ešte pred začiatkom aténskych hier vypadla z balkóna jeho apartmánu na treťom poschodí, po 17-dňovej ...

ATÉNY 24. augusta (SITA, AFP) - Grécka džudistka Eleni Ioannouová, ktorá po hádke so svojím priateľom ešte pred začiatkom aténskych hier vypadla z balkóna jeho apartmánu na treťom poschodí, po 17-dňovej hospitalizácii zomrela. Ioannuová bola trojnásobnou majsterkou krajiny v džude v kategórii nad 78 kg a bronzovou medailistkou z Balkánskych hier v roku 2002. V olympijskej súťaži ju po incidente nahradila Eleni Patsiouová.

Ako je známe, dva dni po 20-ročnej Ioannuovej vyskočil z rovnakého balkóna aj jej o štyri roky starší priateľ Giorgos Chrisostomides . Podľa zdrojov z nemocnice, kde je hospitalizovaný, sa jeho zdravotný stav zlepšuje. Polícia incident ešte stále vyšetruje. Po páde Ioannuovej si vyšetrovatelia vypočuli Chrisostomidesa, ale neskôr ho prepustili. Príčiny jeho pádu z balkóna nie sú známe, mohlo ísť aj o pokus o samovraždu.


Súvisiace články