Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Gólová úroda v Lastomíre

Sportnet|Publikované 28. sep 2008 o 22:00

V zápase prvých dvoch mužstiev tabuľky videli diváci až deväť gólov a hokejový výsledok 6:3LASTOMÍR. Šlágrom deviateho kola piatej ligy juho-východ

V zápase prvých dvoch mužstiev tabuľky videli diváci až deväť gólov a hokejový výsledok 6:3

LASTOMÍR. Šlágrom deviateho kola piatej ligy juho-východ bol zápas prvých dvoch mužstiev tabuľky v Lastomíre, kde hostili prví domáci druhé Sokoľany. Tento ťahák sa napokon skončil výsledkom 6:3 (3:0), hoci mohol i vyšším rozdielom, pretože domáci v závere viedli už 5:0 i 6:1, no snaživý súper využil ich slabší finiš.

Slabší prvý polčas

Aj keď to bude znieť zvláštne, v prvom polčase, ktorý vyhral Lastomír jasne 3:0, boli lepší hostia. Domáci sa dlho nevedeli dostať do tempa, hostia diktovali hru, mali aj šance. Ale len do 41. minúty. Vtedy prvýkrát skóroval I. Adam, o 120 sekúnd pridal druhý gól Verbič a ešte do polčasu zavŕšil domáci uragán M. Dzurjo. "Myslím, že troma rýchlymi gólmi do šatne sme rozhodli o víťazstve. To, že bol súper najprv lepší, priznávam. Ťažšie sme sa rozbiehali, ale v závere prvého polčasu, sme zase ukázali, prečo sme v tabuľke prví bez straty bodu. Futbal sa hrá na góly a tie sme dávali hlavne my," povedal útočník Lastomíra Milan Verbič, ktorý do siete Sokolian vsietil už svoj jedenásty gól v sezóne!

Rozlúčka s Lastomírom

Najlepší kanonier Lastomíra i celej súťaže sa včera s Lastomírom lúčil a po vystriedaní v závere zápasu si vyslúžil mohutný aplauz. "Odchádzam pracovne do Talianska. Nastúpim ešte najbližšie v Dvoriankach a potom odídem do zahraničia. Neviem, kedy sa presne vrátim, ale skoro to zrejme nebude. Aj som si povedal, že idem preč práve teraz, keď mi to začalo sypať, no taký je život. Spoluhráčom budem držať palce a verím, že víťaznú sériu potiahnú čo najdlhšie a potom si vybojujú postup do štvrtej ligy. Výsledky Lastomíra budem sledovať aspoň cez internet a na diaľku budem držať palce," uzavrel hráč, ktorý má zatiaľ úctyhodnú bilanciu: 8 zápasov, 11 gólov. My dodajme, že Lastomír opúšťa aj druhý hráč základnej zostavy, stredopoliar Michal Ketcem však mieri za prácou do Českej republiky.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.