Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

Glazer prisľúbil financie na nákup hráčov

TASR|Publikované 1. júl 2005 o 20:51

Londýn 1. júla (TASR) - Joel Glazer, syn majiteľa anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Malcolma Glazera, odmietol dohady o platovom strope ...

Londýn 1. júla (TASR) - Joel Glazer, syn majiteľa anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Malcolma Glazera, odmietol dohady o platovom strope na transfery hráčov a vyhlásil, že na posilnenie kádra sa fondy vždy nájdu.

"V športe akým je futbal a špeciálne na takejto úrovni, nemôžete mať platový strop," vyhlásil Glazer, ktorý tak reagoval na výroky trénera "červených diablov" Alexa Fergusona. Ten predtým povedal, že finančný balík určený na nákup hráčov je 25 miliónov libier.

"Ak sa správate nezodpovedne, tak môžete dostať klub do problémov. No ak má tréner pocit, že by bolo dobré nejakého hráča kúpiť, tak mu v tomto zámere pomôžem," dodal Glazer, ktorý si aj takýmto spôsobom snaží nájsť cestu k fanúšikom ManU. Mnohí z nich totiž stále nedokážu odpustiť, že najslávnejší anglický klub s 127-ročnou históriou vlastní americká rodina.

Súvisiace články