Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Giraltovciam nastrieľali osem gólov

Sportnet|Publikované 4. nov 2002 o 23:00

Rožňava - Dorastenci SP MFK Rožňava nastrieľali súperovi z Giraltoviec spolu osem gólov, ale mladší sa staršími o ne nepodelili. Kým mladší chlapci

spustili na Spišiakov kanonádu, straší dorastenci gólmana prekonať nedokázali určite aj preto, že najlepší z nich už pol sezóny brázdia aj štvrtoligové ihriská dospelých.

Starší dorast:

ROŽŇAVA - GIRALTOVCE 0:0

Tréner mládeže Július Balta videl duel takto: "Vzhľadom na zloženie mužstva sme podali slušný futbalový výkon. V prvom polčase sme sa na ťažkom teréne dlhšie dostávali do tempa a až po zmene strán sme dokázali súperovi vnútiť svoj herný prejav. Postupne sme si vypracovali množstvo výborných gólových šancí, ale ani jednu sme nedokázali premeniť. Škoda, lebo remíza viac vyhovuje nášmu súperovi. V našom drese vynikol svojim výkonom T. Lapoš a mladý R. Motyka, ale aj ostatní hráči podali svoj štandard."

Mladší dorast.

ROŽŇAVA - GIRALTOVCE 8:0 (5:0)

Góly: Z. Bulik 2, L. Novák 2, M. Zatroch 2, L. Drobňák, J. Rochfaluši

Nič iné, ako víťazstvo sa od mladších dorastencov nečakalo a tento predpoklad chlapci na ihrisku aj potvrdili. O výsledku rozhodli už do prestávky a po príchode z kabín ešte niekoľko gólov pridali. "Mladší začali hrať za dažďa, čo už aj tak rozmočenému terénu vôbec nepridalo na kvalite. Našim rýchlym a technickým hráčom robil trávnik starosti v rozohrávke a najmú pri rýchlom prechode z obrany do útoku. Súper nám však nenarobil problémy, bol z kategórie slabších a nedisciplinovaných. Naše víťazstvo mohlo byť ešte výraznejšie, ale aj konečný stav potvrdzuje dobrú streleckú schopnosť mojich zverencov. O výrazný výsledok v náš prospech sa pričinil celý kolektív," povedal na margo duelu tréner J. Balta.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.