Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Giraltovce - V. Šariš 1:0 (0:0)

Sportnet|Publikované 15. okt 2006 o 22:00

Giraltovce - Novému kormidelníkovi Slovana Kačalovi sa premiéra vydarila. Pre Giraltovčanov to bol veľmi ťažký zápas, pretože im chýbali traja

kľúčový hráči a navyše futbalisti V. Šariša sa prezentovali vyspelým taktickým výkonom s precíznou defenzívou. Bola to obojstranne akási šachová partia a vyše hodiny bez šancí. Brankári si prakticky nesiahli na loptu. V strede ihriska sa však urputne bojovalo o každý meter hracej plochy. Tvrdých osobných súbojov veľa, napriek tomu nemusel hlavný arbiter vyťahovať žlté karty. S blížiacim sa záverom zápasu sa útočne zobudili prví hostia. V 70. min. vyšachovali obranu domácich, ale gólovú prihrávku Bandžucha na Dlugoša zmaril zázračným zákrokom Štefánik. Giratovčania odpovedali tým najsprávnejším spôsobom. V 73. min. Digoň ideálne našiel v pokutovom území Uhrína a ten presnou hlavičkou prekonal hosťujúceho Bálinta. Až do záverečného hvizdu rozhodcu Lengyela futbalisti V. Šariša neustále útočili v snahe vyrovnať avšak obetavý výkon Giraltovčanov im v tom zabránil a body ostali v Giraltovciach.

Gól: 73. Uhrín. Pred 200 divákmi rozhodoval Lengyel, bez kariet. GIRALTOVCE: Štefánik - Bíroš (66. Hudák), Mitaľ, Pribiš, P. Partila, Uhrín, Filipák, Gálik, Digoň, Kiseľ (75. Mati), Vojta (90. Sokol), V. ŠARIŠ: Bálint - Macák, Borza, Lukáč, Vajda (78. Poláček), Suško (78. Lipták), Dinis, Poturák, Lazič, Dlugoš, Matej (66. Bandžuch).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.