Streda, 4. augusta, 2021Dnes je Deň Matice slovenskej, Meniny má Dominika, Dominik

Generálny manažér Toronta Pat Quinn napadol fotografa

TASR|5. máj 2001 o 10:01

Toronto 5. mája (TASR)- Počas príchodu hokejistu Toronta Maple Leafs Tia Domiho na zasadanie disciplinárnej komisie NHL v budove neďaleko Air Canada Centre v Toronte, sa dostal do fyzického kontaktu fotoreportér Stan Behal z denníka ...

Toronto 5. mája (TASR)- Počas príchodu hokejistu Toronta Maple Leafs Tia Domiho na zasadanie disciplinárnej komisie NHL v budove neďaleko Air Canada Centre v Toronte, sa dostal do fyzického kontaktu fotoreportér Stan Behal z denníka Toronto Sun s generálnym manažérom javorových listov Patom Quinnom. Podľa výpovede Behala, ktorej pravdivosť je podložená filmovým materiálom natočeným jedným z kameramanov, ho Quinn chytil pod krk a dvakrát ho strčil so slovami, aby sa mu pratal z cesty.

Domi sa zúčatnil na výsluchu, pretože mal podať vysvetlenie svojho zákroku lakťom, ktorým udrel do hlavy obrancu New Jersey Devils Scotta Niedermayera vo štvrtkovom stretnutí semifinále Východnej konferencie NHL. Fotograf Behal chcel nasledovať Domiho do výťahu, aby získal zaujímavé obrázky, keď zrazu ucítil na krku cudzie ruky a niekto ho sotil na zem. "Nemal som potuchy, že s Domim prišli i Pat Quinn a Ken Dryden. Zrazu som ucítil ruky na krku a silné postrčenia. Quinn na mňa vykríkol - `Prac sa mi z cesty`," povedal Behal, ktorý dúfa, že sa mu Quinn osobne ospravedlní. "Liga samozrejme celú záležitosť podrobí podrobnému prešetreniu," povedal Gary Meagher, viceprezident NHL pre styk s verejnosťou.

Súvisiace články