Utorok, 28. septembra, 2021Meniny má Václav

Generálny manažér Flyers Clark si myslí, že Lindros nebude hrať ani o rok

TASR|7. júl 2001 o 11:37

Toronto 7. júla (TASR)- Generálny manažér hokejového klubu NHL Philadelphia Flyers Bobby Clark si myslí, že Eric Lindros môže ...

Toronto 7. júla (TASR)- Generálny manažér hokejového klubu NHL Philadelphia Flyers Bobby Clark si myslí, že Eric Lindros môže i celú nasledujúcu sezónu stráviť mimo hráčskeho kolotoča v NHL. Kanadský center však najnovšie prejavil želenie odísť do New York Rangers.

Clarkovi už s Lindrosom, i jeho otcom Carlom, pomaly dochádza trpezlivosť: "Je to môj pocit, ale myslím si, že Lindros bude stáť i celú budúcu sezónu. Už sú preč časy, keď sme urobili všetko preto, len aby sme ho potešili. S tým je koniec. Lindros i jeho otec prišli s prestupmi do klubov ako Toronto, Detroit, Washington, St. Louis a teraz si vybrali NY Rangers. Kto vôbec sú, že si svojvoľne vyberajú tímy a potom čakajú, že my urobíme obchod? Napokon, Rangers nám nedali žiadnu oficiálnu ponuku, takže ani neviem, o čo tu vôbec ide." Klan Lindrosovcov sa naopak bráni tvrdeniami, že Clark úmyselne sabotuje Lindrosov prestup. Carl Lindros sa v piatok vyjadril veľmi stručne: "Teraz je na oboch generálnych manažéroch Clarkovi a Satherovi (NY Rangers), aby sa dohodli. Majú to v rukách oni." Lindros nehrá v NHL od mája 2000, kedy utrpel silný otras mozgu, už jeho šiesty v poradí.

Súvisiace články