Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Gemerská Hôrka podľahla Kechnecu

Brankár Gábor Asztálos. (Autor: archív klubu)
Peter Podolinský|Publikované 15. mar 2017 o 12:29

FK Gemerská Hôrka sa v ostatnom prípravnom zápase nedarilo.

GEMERSKÁ HÔRKA. V ďalšom prípravnom zápase sa uplynulú nedeľu v Moldave n/B stretli futbalisti FK Gemerská Hôrka a FK Kechnec.

Vývoj zápasu nebol pre hráčov Gemerskej Hôrky príliš lichotivý. Začali však dobre do 20 minúty sa im darilo, no bez gólového efektu.

Potom súper premenil jedenástku a neskôr po hrubých chybách pridal aj druhý gól.

„Vtedy sa to začalo, ako už pár zápasov sledujem. Nedisciplinovanosť, nekoncentrácia na hru, z toho vyplývajúce nepresnosti,“ uviedol prezident FK Gemerská Hôrka Jaroslav Švehla. Výsledkom bolo polčasová prehra 0:3.

Musia sa poučiť

Ani po prestávke sa hráči Gemerskej Hôrky nezbavili nervozity. Hoci sa snažili, hra im nešla. Do toho pridali Kechnečania štvrtý gól.

Zápas bol rozhodnutý, podarilo sa už len korigovať výsledok po góloch Hrušku a Rótha. Súper však ešte prikrášlil výsledok na konečných 2:5.

„Výsledok ma momentálne až tak netrápi, lebo v príprave skúšame, štelujeme sa na tú správnu cestu. No čo ma zaráža, je už toľkokrát opakovaná disciplína a pokyny pre hru. Proste ideme zapracovať ešte na tomto, aby sa už takéto veci viac neopakovali. Je to neprípustné a v najhoršom prípade, ak to nepôjde v nasledujúcich dvoch možno ešte troch prípravných stretnutiach, tak je možné, že sa ešte rozlúčime s niektorými hráčmi," uviedol Švehla.

„Chcem sa poďakovať pánovi Vlčejovi z FK Kechnec za pozvanie na zápas a chalanom z Kechnecu za pekný výkon. Už sa teším na chlapcov z FK Polom Gemerská Poloma, s ktorými sa stretneme v sobotu v maďarskom Putnoku.“

Štatistika

Gemerská Hôrka – Kechnec 2:5 (0:3)

góly za Gemerskú Hôrku L. Hruška, M. Róth.

GEMERSKÁ HÔRKA: Asztálos – Róth, Tóth, Szkokan, Madarász, Hruška, Kovács, D. Gere, Farkas, Bodnar, Pronyai, striedali Gyurán, Kováč, Vysoký, Lörincz, Laven, Farkas (brankár).

Autor: Peter Podolinský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.