Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

'Gajdy' najbližšie už za ženáčov

Sportnet|Publikované 13. nov 2006 o 23:00

Košice - V minulých dňoch sa skončilo bezstarostné mládenecké obdobie 23-ročnému futbalistovi MFK Košice Ľubomírovi Gajdošovi. Slobode dal zbohom v

košickom rímskokatolíckom kostole Krista Kráľa. Jeho vyvolenou sa stala Iveta Sokolová, rodáčka zo Slivníka, z trebišovského okresu.

"Zoznámili sme sa na diskotéke v Bobe. Spoločné áno sme si povedali po 2,5-ročnej známosti," vrátil sa k začiatku vzťahu Ľ. Gajdoš. Svadba bola v košickom hoteli Centrum a bolo na nej pozvaných 160 hostí. "Svadba bola výborná. Vynikajúca nálada vydržala až do rána," poznamenal 'Gajdy', ako Ľ. Gajdošovi hovoria spoluhráči a fanúšikovia. Pochopiteľne, na svadbe nemohli chýbať ani spoluhráči. A nielen oni. Zastúpenie mal i rozhodcovský zbor. Svedkom bol totiž zo ženíchovej strany druholigový arbiter Štefan Leško. "Z béčka prišli Miloš Adam, Paťo Zajac, Ďuri Líška, ale okolo deviatej večer odišli, lebo ich v nedeľu predpoludním čakal zápas. Neskôr ich vystriedali áčkari, ktorí sa včere vrátili zo zápasu v Žiline - Pali Jurčo, Peťo Bašista, Robo Cicman, Matúš Putnocký," vymenoval futbalové zastúpenie na svadbe stredopoliar MFK, ktorý podľa svojich slov nie je veľkým parketovým levom, takže triesky z nich určite nelietali... "Svadba bola klasická na náš spôsob. Pochopiteľne, nechýbal ani redový tanec. Manželka vytancovala celkom pekný peniaz. Určite sa za to dá niečo kúpiť," usmieval sa Ľubo. Mladí budú korunky potrebovať, pretože v týchto dňoch kupili byt na Terase. Aj preto mysle mladomanželov zatiaľ veľmi nezaťažuje svadobná cesta. "Uvidíme, ako nám to časovo vyjde a čo dovolia futbalové povinnosti. Momentálne nás ešte čakajú dve kolá v I. lige. Možno v zime. S najväčšou pravdepodobnosťou však zrejme zostaneme doma, lebo sa chystáme prerábať byt."

Šikovný stredopoliar teda posilnil rady ženáčov. Ak najbližšie bude na programe v rámci tréningu modelovaný zápas ženatí vs. slobodní, tak Ľ. Gajdoš už bude na strane obrúčkových.

(tp)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.