Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Gabriel Paulino ukážkovým obstrelom prekonal hosťujúceho brankára

Richard Hudeček|Publikované 19. apr 2016 o 10:21

Parádny gól videli diváci vo Svite. Zaradili sme ho do súťaže Hľadá sa Gól jari 2016.

Parádny gól videli diváci v uplynulú nedeľu vo Svite. Zaradili sme ho do súťaže Hľadá sa Gól jari 2016.

SVIT. V stretnutí 22. kola IV. ligy Sever medzi FK Svit a Radvaňou nad Laborcom vyhrali domáci 3:0.

Po bezgólovom prvom polčase sa v 46. minúte oprel do lopty domáci Gabriel Paulino a ukážkovým obstrelom prekonal hosťujúceho brankára Petra Vaška, ktorý bol na jeho brilantný pokus prikrátky.

Aj zásluhou tohto otváracieho presného zásahu Paulina vyhral líder súťaže zo Svitu rozdielom triedy a upevnil si prvé miesto v tabuľke.

Máte aj vy podobné alebo ešte krajšie góly?

Pošlite nám ich do redakcie na email richard.hudecek@petitpress.sk a môžete sa zapojiť o najkrajší gól jari na východe republiky.