Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

G E M E R V A K C I I

Sportnet|Publikované 13. dec 2002 o 23:00

BASKETBALMuži BK PLY SPO Rožňava nastúpia v nedeľu o 10,30 hod, v telocvični SOU v Rožňave na stretnutie posledného 14. kola základnej časti II.

BASKETBAL

Muži BK PLY SPO Rožňava nastúpia v nedeľu o 10,30 hod, v telocvični SOU v Rožňave na stretnutie posledného 14. kola základnej časti II. ligy. Na svojej palubovke privítajú celok lídra Delta Online Košice.

BASKETBAL

Ženy Rožňavy čaká dvojstretnutie na hracích plochách súperiek. Cez víkend sa posledné družstvo druholigovej tabuľky predstaví na západoslovenských ihriskách. V sobotu na palubovke Spartaku Myjava otvoria odvetnú časť súťaže a o deň neskôr budú pokračovať 13. kolom v Piešťanoch.

HOKEJ

Starší žiaci HKM 98-Mládeže sa stretnú v majstrovskom zápase 5. kola na ľade Žiaru n/Hronom a podobne hrajú vonku i mladí hokejisti Revúcej, ktorí cestujú na štadión vysoko kvalitných Turčianskych Teplíc.

STOLNÝ TENIS

Mužstvo Geológ VTJ Rožňava sa pokúsi, po prvej výhre v súťaži nad Ružomberkom, prekvapiť súpera v Čadci. Na kysuckých stoloch to však budú mať nesmierne zložité. Vlani sa doma s Čadcou rozišli po remíze 9:9, ale v tomto ročníku extraligy sú karty zamiešané ináč.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.