Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Futsalové Final Four v Košiciach

Sportnet|Publikované 6. mar 2015 o 23:00

Zajtra bude košická Infiniti aréna patriť futsalu. Vyvrcholí tu regionálna časť Slovenského pohára.

Zajtra bude košická Infiniti aréna patriť futsalu.

KOŠICE. Vyvrcholí tu regionálna časť Slovenského pohára. Vo Final Four sa predstavia štyri najlepšie družstvá, ktoré sa do Košíc prebojovali cez postupové turnaje v Sečovciach a Poprade, a následne cez semifinálové turnaje v Humennom a Bardejove.

Do týchto turnajov sa zapojilo spolu 26 družstiev.

Do Final Four sa napokon prebojovali dve prešovské družstvá, ktoré sú na futsalovej scéne už dostatočne známe a sú favoritmi turnaja.

FK Prešov hrá celoslovenskú ligu a je v nej už v semifinále, Troligabus Prešov je vicemajstrom regionálnej 3b Extraligy, čo je 2. slovenská liga skupina východ. Ďalšími dvoma účastníkmi sú mladé ambiciózne družstvá z Kežmarku a Humenného.

Baleťáci Kežmarok sú typickým turnajovým družstvom a nehráva pravidelné súťaže, humenský Creaton H&L v tejto sezóne vyhral 2. ligu v Humennom a postúpil do miestnej špičky.

Prvé dve družstvá postupujú do celoslovenského štvrťfinále, kde osmičku účastníkov doplnia po dve družstvá z Bratislavy, západu a stredu Slovenska.

Program Final Four: Zajtra: 15.00 FK PREŠOV - KEŽMAROK, 15.50 TROLIGABUS PREŠOV - HUMENNÉ, 16.40 ZÁPAS O 3. MIESTO, 17.20 FINÁLE.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.