Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Futbalový Tatran doplatil dlhy hráčom

Michal Krajník (v bielom). Obranca 1. FC Tatran Prešov. (Autor: Viktor Zamborský)
Sportnet|Publikované 9. aug 2012 o 22:00

Po odchode dvojtretinových akcionárov sa v 1. FC Tatran Prešov nahlas hovorilo o ekonomických problémoch, ktoré pocítili aj hráči.

Klub 1. FC Tatran Prešov prežíval zvláštne turbulentné futbalové obdobie. Po odchode dvojtretinových akcionárov sa v klube nahlas hovorilo o vážnych ekonomických problémoch, ktoré na vlastnej koži pocítili aj hráči.

PREŠOV. Viac ako tri mesiace im meškali výplaty, ktoré im mali byť podľa slov prezidenta klubu Miroslava Remetu vyplatené koncom júla.

Zdá sa, že slovo prezidenta a predsedu predstavenstva najstaršieho futbalového klubu na Slovensku bolo dodržané a hráčom boli uhradené aj posledné podlžnosti.

„Všetky základné platy a prémie nám vyplatili, pokiaľ viem, aj tým hráčom, ktorí odišli. Prezident klubu dodržal slovo,“ prezradil z klubovej kuchyne obranca Michal Krajník.

Verí, že teraz prišiel čas platiť z hráčskej strany, a to v podobe stále lepších a lepších výkonov na samotnom ihrisku.

„Hlavne musíme zbierať body a s nimi príde chuť. Verím, že každým zápasom sa bude zlepšovať aj naša hra.“

Veria, že séria v Zlatých Moravciach bude pokračovať

Už zajtra čaká na zeleno-bielych zápas na ihrisku Zlatých Moraviec, kde sa Šarišanom v minulej sezóne darilo. V oboch zápasoch tam zvíťazili 2:1.

„V Zlatých Moravciach je stále dobrý zápas, oni sa snažia hrať útočne a tým pádom je priestor na brejky. Posledné zápasy sa nám darilo otáčať výsledok, väčšinou sme v Zlatých Moravciach najskôr prehrávali. Od začiatku sa musíme držať trénerovej taktiky, tá nám priniesla body v domácich zápasoch. Verím, že naša séria v Zlatých Moravciach bude pokračovať,“ uzavrel stopér Michal Krajník.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.