Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Futbalové súťaže v zemplínskych okresoch

Ilustračné. (Autor: SITA)
Róbert Andrejov|Publikované 5. jún 2017 o 22:00

Výsledkový servis oblastných futbalových súťaží z celého Zemplína.

ObFZ MICHALOVCE

VI. liga mužov

24. kolo:
Vojany – Pavlovce nad Uhom 1:5 (0:2), góly: Szidor – J. Kotľár 3, J. Pado 2; Palín – Hatalov 9:0 (7:0), góly: Kontuľ 3, Hrabík 3, Frantál, Ondočík, T. Egry; Moravany – Zemplínska Široká 2:3 (0:1), góly: J. Hanko, M. Béreš – P. Doboš 2, Jacik; Kusín – Zalužice 2:2 (2:1), góly: D. Mati, P. Kotlár – M. Apiar 2 (1 z 11 m); Žbince – Krásnovce 1:1 (0:0), góly: J. Bodnár – Moser; Vyšné Remety – Budkovce 3:1 (2:0), góly: Peťo, P. Danko, V. Praščák; Krišovská Liesková – Dúbravka 3:0 (2:0), góly: A. Jakub 2, Havryliv.

Tabuľka
1. Pavlovce n/U 24 22 1 1 137:18 67
2. Palín 24 16 1 7 85:32 49
3. Žbince 24 15 2 7 67:51 47
4. Kriš. Liesková 24 15 1 8 65:42 46
5. Vyšné Remety 24 13 3 8 82:50 42
6. Zalužice 24 9 7 8 37:36 34
7. Hatalov 24 8 7 9 41:63 31
8. Vojany 24 9 3 12 59:63 30
9. Budkovce 24 9 3 12 47:57 30
10. Moravany 24 8 2 14 43:65 26
11. Zempl. Široká 24 6 5 13 42:70 23
12. Krásnovce 24 6 3 15 46:88 21
13. Dúbravka 24 7 0 17 30:80 21
14. Kusín 24 4 4 16 27:93 16

VII. liga mužov Východ

15. kolo:
Podhoroď – Poruba pod Vihorlatom 3:0 kontumačne (pôvodne 1:1 nedohrané, hostia predčasne opustili hraciu plochu).

16. kolo:
Poruba pod Vihorlatom – Ruský Hrabovec 5:1, Záhor – Zalužice B 4:1, Veľké Revištia B – Remetské Hámre 10:0, Koromľa – Tibava 2:3, Porostov – Podhoroď 3:0.

Tabuľka
1. Zalužice B 16 12 1 3 60:23 37
2. V. Revištia B 16 9 5 2 45:17 32
3. Poruba p/V 16 10 1 5 47:26 31
4. Podhoroď 16 8 3 5 42:30 27
5. Záhor 16 8 0 8 54:31 24
6. Rem. Hámre 16 7 1 8 41:62 22
7. R. Hrabovec 16 5 5 6 39:41 20
8. Porostov 16 4 3 9 24:52 15
9. Koromľa 16 3 2 11 18:48 11
10. Tibava 16 3 1 12 25:65 10
Po skončení sezóny odrátajú Ruskému Hrabovcu 3 body.

VII. liga mužov Západ

20. kolo:
Bracovce – Lesné 2:1, Strážske B – Pozdišovce 1:6, Veľké Kapušany B – Trhovište 2:9, Bánovce nad Ondavou – Horovce 1:2, Pusté Čemerné – Malčice 6:3, Veľké Slemence – Rakovec nad Ondavou 3:3.

Tabuľka
1. Trhovište 20 18 1 1 73:19 55
2. Rakovec n/O 20 16 2 2 72:25 50
3. V. Slemence 20 13 2 4 69:39 41
4. Bracovce 20 12 1 7 47:37 37
5. Pozdišovce 20 9 0 11 52:52 27
6. Strážske B 20 8 2 10 43:61 26
7. Pus. Čemerné 20 7 2 11 43:54 23
8. Horovce 20 7 1 12 47:55 22
9. Malčice 20 6 3 11 57:79 21
10. V. Kapušany B 20 5 4 11 59:73 19
11. Bánovce n/O 20 5 2 13 30:49 17
12. Lesné 20 4 0 16 32:81 12
Po skončení sezóny odrátajú Lesnému 3 body.

VIII. liga mužov

24. kolo:
Ptrukša – Stretava 2:1, Iňačovce – Oborín 5:2, Lekárovce – Horňa 3:2, Ložín – Úbrež 3:1, Jastrabie pri Michalovciach – Sobrance B 3:0, Beša – voľno, Petrovce nad Laborcom B – Jovsa 6:0.

Tabuľka
1. Ložín 23 18 2 3 75:34 56
2. Iňačovce 22 16 2 4 67:25 50
3. Jastrabie pri MI 23 15 3 5 55:21 48
4. Petrovce n/L B 22 14 3 5 65:31 45
5. Úbrež 22 10 5 7 67:34 35
6. Oborín 22 9 5 8 51:37 32
7. Sobrance B 22 9 1 12 48:68 28
8. Beša 22 7 4 11 32:47 25
9. Ptrukša 22 7 4 11 36:53 25
10. Horňa 22 7 2 13 34:52 23
11. Lekárovce 22 6 3 13 29:57 21
12. Stretava 22 6 2 14 25:47 20
13. Jovsa 22 1 2 19 12:90 5
Po skončení sezóny odrátajú Beši 6 bodov.

IV. liga dorastencov

24. kolo:
Petrovce nad Laborcom – Zemplínska Široká 2:2, Žbince – Krásnovce 10:2, Vyšné Remety – Čičarovce 30:1, Lastomír – Vinné 9:0, Palín – Hatalov 2:4, Trhovište – voľno, Pozdišovce – Pavlovce nad Uhom 0:2.

Tabuľka
1. Žbince 22 19 2 1 182:26 59
2. Hatalov 22 17 1 4 160:23 52
3. Lastomír 22 16 4 2 105:15 52
4. Pavlovce n/U 22 17 1 4 115:38 52
5. Krásnovce 22 12 2 8 86:50 38
6. Vyšné Remety 22 11 3 8 82:65 36
7. Petrovce n/L 22 10 3 9 46:73 33
8. Trhovište 22 9 1 12 83:115 28
9. Palín 22 7 3 12 54:60 24
10. Pozdišovce 23 5 2 16 36:146 17
11. Vinné 22 4 1 17 23:116 13
12. Zempl. Široká 23 2 2 19 26:127 8
13. Čičarovce 22 2 1 19 28:172 7

V. liga dorastencov Východ

18. kolo:
Kusín – Porostov 4:1, Ruský Hrabovec – Koromľa 3:1, Veľké Revištia – Podhoroď 5:0.

Tabuľka
1. Kusín 18 13 4 1 116:50 43
2. V. Revištia 18 14 0 4 127:31 42
3. R. Hrabovec 18 9 1 8 54:73 28
4. Porostov 18 7 1 10 73:76 22
5. Koromľa 18 5 1 12 59:118 16
6. Podhoroď 18 2 1 15 39:120 4

V. liga dorastencov Stred

18. kolo:
Vojany – Záhor 10:2, Krišovská Liesková – Ptrukša 13:2, Dúbravka – Budkovce 6:6.

Tabuľka
1. Kriš. Liesková 18 14 1 3 109:28 43
2. Vojany 18 13 0 5 107:49 39
3. Dúbravka 18 9 1 8 71:81 28
4. Budkovce 18 8 2 8 64:68 26
5. Záhor 18 5 1 12 51:101 16
6. Ptrukša 18 2 1 15 36:111 7

V. liga dorastencov Západ

16. kolo:
Bracovce – Lesné 6:1, Moravany – Horovce 12:2, Zalužice – voľno, Pusté Čemerné – Malčice 2:7, Bánovce nad Ondavou – voľno.

Tabuľka
1. Moravany 12 11 0 1 72:20 33
2. Bánovce n/O 12 9 1 2 65:21 28
3. Horovce 12 9 1 2 49:38 28
4. Bracovce 13 7 0 6 50:41 21
5. Zalužice 12 5 0 7 17:39 15
6. Lesné 13 4 0 9 31:53 12
7. Malčice 13 3 1 9 36:48 10
8. Pus. Čemerné 13 0 1 12 19:79 1
9. Močarany – vystúpili zo súťaže

III. liga žiakov

17. kolo:
Lastomír – Sobrance 2:8, Nacina Ves – Strážske 3:2, Topoľany – Vinné 10:0.

Tabuľka
1. Sobrance 17 15 0 2 133:36 45
2. Topoľany 17 13 0 4 116:48 39
3. Strážske 17 11 0 6 60:72 33
4. Nacina Ves 17 7 1 9 67:54 22
5. Vinné 17 3 1 13 21:105 10
6. Lastomír 17 1 0 16 20:102 3

IV. liga žiakov Východ

17. kolo:
Vyšné Remety – Tibava 8:1, Poruba pod Vihorlatom – Veľké Revištia 8:1, Zalužice – Remetské Hámre 14:0.

Tabuľka
1. Zalužice 17 14 1 2 123:24 43
2. Vyšné Remety 17 10 2 5 109:30 32
3. Poruba p/V 17 9 3 5 66:21 30
4. V. Revištia 17 9 2 6 57:51 29
5. Tibava 17 2 3 12 35:116 9
6. Rem. Hámre 17 1 1 15 20:168 4

IV. liga žiakov Západ

19. kolo:
Trhovište – Veľké Slemence 15:0, Bracovce – voľno, Budkovce – Čičarovce 10:0, Rakovec nad Ondavou – Petrovce nad Laborcom 2:3.

Tabuľka
1. Trhovište 17 16 0 1 143:17 48
2. Budkovce 16 13 0 3 117:30 39
3. Petrovce n/L 17 11 0 6 69:40 33
4. Bracovce 16 7 2 7 53:60 23
5. Čičarovce 16 4 1 11 26:96 13
6. Rakovec n/O 16 2 1 13 17:100 7
7. V. Slemence 16 2 0 14 8:90 6

III. liga mladších žiakov

17. kolo:
Zalužice – Močarany 2:4, Strážske – Palín 2:6, Sobrance – voľno.

Tabuľka
1. Močarany 14 11 1 2 68:26 34
2. Sobrance 13 9 1 3 64:30 28
3. Palín 13 4 4 5 41:48 16
4. Strážske 14 3 1 10 34:72 10
5. Zalužice 14 2 3 9 31:62 9

ObFZ TREBIŠOV

VI. liga mužov Sever

22. kolo:
Zemplínska Teplica – Slivník 5:1 (3:1), góly: Mačura 3 (1 z 11 m), Timčo, Malčický – Rabatin; Vojčice – voľno; Zemplínske Hradište – Nižný Žipov 2:0 (2:0), góly: R. Veľk, S. Ščúr; Nový Ruskov – Veľaty 2:1 (2:1), góly: Bažalik, B. Švec – vlastný Bujňák; Zemplínske Jastrabie – Úpor 0:8 (0:3), góly: M. Rugolský 3, M. Ceperko 2, M. Tokár, R. Balog, Baňacký; Plechotice – Trebišov B.

Tabuľka
1. Úpor 20 15 3 2 76:16 48
2. Zempl. Teplica 20 14 3 3 53:20 45
3. Vojčice 20 11 5 4 53:27 38
4. Zempl. Hradište 20 11 4 5 34:38 37
5. Nižný Žipov 20 10 2 8 40:32 32
6. Slivník 20 8 6 6 33:35 30
7. Nový Ruskov 20 7 1 12 36:50 22
8. Plechotice 19 5 3 11 32:43 18
9. Zempl. Jastrabie 20 5 2 13 37:60 17
10. Veľaty 20 4 2 14 35:60 14
11. Trebišov B 19 3 1 15 20:68 10
12. Roma Sečovce – vylúčená zo súťaže
Po skončení sezóny odrátajú Trebišovu B a Veľatom po 3 body.

VI. liga mužov Juh

Doplnené výsledky 17. kola:
Boťany – Biel 3:0 (1:0), góly: Kun, Jurovský, Krajlík; Veľký Kamenec – Somotor 6:0 (2:0), góly: N. Nagy 2, Furik, Z. Bodnár, Šinai, A. Bodnár (11 m).

18. kolo:
Tŕňa – Veľký Kamenec 7:0 (4:0), góly: Varanai, J. Petrík, S. Horňák, M. Kavčák, D. Balog, Šandor (11 m), P. Albert; Malý Horeš – Slovenské Nové Mesto 10:0 (4:0), góly: Š. Kendi 4, P. Bacskai 3, N. Horňák, Bók, Papp; Leles – Boťany 3:0 (2:0), góly: I. Balogh 2, M. Kasič; Biel – Malý Kamenec 3:3 (2:3), góly: Kássa 2, Pataki – A. Szabó 3; Somotor – Svätuše.

Tabuľka
1. Malý Horeš 18 16 1 1 80:14 49
2. Boťany 18 11 4 3 63:25 37
3. Tŕňa 18 12 2 4 73:25 38
4. Svätuše 17 11 3 3 58:32 36
5. Leles 18 7 1 10 35:38 22
6. Biel 18 6 3 9 30:48 21
7. Slov. N. Mesto 18 5 2 11 27:49 17
8. Somotor 17 5 0 12 23:84 15
9. V. Kamenec 18 3 2 13 23:47 11
10. M. Kamenec 18 3 2 13 27:77 11
Po skončení sezóny odrátajú Boťanom a Slovenskému Novému Mestu po 3 body.

Víťazi oboch skupín VI. ligy mužov – FK Tatran Úpor a TJ Družstevník Malý Horeš – odohrajú v nedeľu 11. júna o 17. hodine na štadióne Slavoja Trebišov kvalifikačné stretnutie o majstra ObFZ Trebišov a tiež aj o miestenku v V. lige Zemplínskej.

VII. liga mužov

Dohrávka 5. kola:
Slavoj Sečovce – Kuzmice 3:0 kontumačne (pôvodne 2:1 nedohrané, hostia predčasne opustili hraciu plochu).

19. kolo:
Kysta – Kuzmice 4:6, Dargov – Hraň 6:2, Slavoj Sečovce – voľno.

Tabuľka
1. Dargov 16 14 1 1 73:22 43
2. Slavoj Sečovce 15 8 0 7 41:57 24
3. Kuzmice 15 6 1 8 29:36 19
4. Kysta 15 5 1 9 31:47 16
5. Hraň 15 3 1 11 35:47 10
Po skončení sezóny odrátajú Slavoju Sečovce 3 body.

IV. liga dorastencov

Kvalifikačné stretnutie o majstra okresu U19:
Vojčice – Malý Horeš 2:1 (1:0), góly: T. Tancoš, Hvasta – Bók.
Dorastenci OFK Vojčice sa stali majstrami ObFZ Trebišov v tejto kategórii.

III. liga žiakov

Kvalifikačné stretnutie o majstra okresu U17:
Michaľany – Borša 5:1 (3:1), góly: S. Tóth 3, D. Tokár 2 – S. Kavčák.
Žiaci FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany sa stali majstrami ObFZ Trebišov v tejto kategórii.
Obe kvalifikačné stretnutia sa hrali na neutrálnej pôde v Malej Tŕni.

ObFZ HUMENNÉ

I. trieda mužov

24. kolo:
Papín – Lieskovec 0:4 (0:1), góly: R. Tabaka 2 (1 z 11 m), Džatko, Hodor; Nižné Ladičkovce – Belá nad Cirochou 1:0 (1:0), gól: Mažerik (11 m); Koškovce – Krásny Brod 4:1 (1:1), góly: P. Ferenc 2, D. Haluška, Benec – Jačisko; Udavské – Dlhé nad Cirochou 1:1 (1:0), góly: L. Nazad – M. Čopik; Vyšná Sitnica – Ubľa 2:1 (0:0), góly: Kušnír, Malý – Bindzár; Borov – Lukačovce 5:1 (2:1), góly: I. Černega 3, Kuruc, Mamaj (11 m) – Ondáč; Lackovce – Vyšný Hrušov 4:2 (1:1), góly: Škumanič 3, Gergeľ – Naster, M. Sabo.

Tabuľka
1. Vyšný Hrušov 24 19 3 2 71:26 60
2. Borov 24 14 4 6 65:29 46
3. Ubľa 24 11 5 8 47:37 38
4. Dlhé n/C 24 10 7 7 37:33 37
5. Belá n/C 24 10 6 8 48:33 36
6. Krásny Brod 24 10 3 11 47:53 33
7. N. Ladičkovce 24 10 2 12 58:55 32
8. Koškovce 24 9 3 12 33:43 30
9. Vyšná Sitnica 24 8 4 12 35:45 28
10. Lieskovec 24 7 6 11 37:44 27
11. Lukačovce 24 8 3 13 40:56 27
12. Udavské 24 7 6 11 46:67 27
13. Papín 24 8 3 13 36:58 27
14. Lackovce 24 8 3 13 39:60 27
Po skončení sezóny odrátajú Lackovciam 3 body.

II. trieda mužov

24. kolo:
Brestov – Ňagov 2:3, Hrabovec nad Laborcom – Kolonica 4:3, Zemplínske Hámre – Uličské Krivé 5:0, Turcovce – Nižná Sitnica 0:2, Hrubov – Rovné 0:6, Ohradzany – Rokytov pri Humennom 5:0, Zubné – Habura 2:0.

Tabuľka
1. Ohradzany 24 19 3 2 70:21 60
2. Nižná Sitnica 24 16 4 4 67:24 52
3. Ňagov 24 13 4 7 56:37 43
4. Zempl. Hámre 24 12 6 6 47:31 42
5. Zubné 24 12 5 7 54:33 41
6. Brestov 24 12 4 8 45:38 40
7. Rovné 24 12 2 10 62:38 38
8. Habura 24 10 5 9 48:37 35
9. Uličské Krivé 24 8 4 12 45:67 28
10. Turcovce 24 7 6 11 35:44 27
11. Kolonica 24 7 2 15 47:61 23
12. Rokytov pri HE 24 6 5 13 40:72 23
13. Hrabovec n/L 24 7 2 15 33:74 23
14. Hrubov 24 0 2 22 21:93 2
Po skončení sezóny odrátajú Turcovciam 3 body.

III. trieda mužov

Dohrávka 14. kola:
Oľka – Kochanovce/Brekov 3:0 kontumačne (hostia na stretnutie nepricestovali).

18. kolo:
Oľka – Klenová 3:0, Kochanovce/Brekov B – Podskalka 3:6.

Tabuľka
1. Oľka 10 8 1 1 38:8 25
2. Klenová 12 7 1 4 27:20 22
3. Podskalka 11 4 0 7 21:44 12
4. Kochanovce B 11 2 0 9 14:28 6
5. Čertižné – odstúpilo zo súťaže
Po skončení súťaže odrátajú Podskalke 15 bodov.

I. trieda dorastencov

20. kolo:
Kamenica nad Cirochou – Pakostov 7:3, Dlhé nad Cirochou – voľno, Kochanovce/Brekov – Belá nad Cirochou 1:0, Ptičie – Jasenov B 7:2, Ulič – Papín 10:0, Stakčín – Oľka.

Tabuľka
1. Kamenica n/C 17 17 0 0 95:22 51
2. Oľka 17 13 1 3 53:14 40
3. Ptičie 18 12 2 4 68:26 38
4. Ulič 19 10 2 7 56:37 32
5. Pakostov 19 10 2 7 61:44 32
6. Stakčín 17 9 1 7 46:43 28
7. Jasenov B 18 7 0 11 52:62 21
8. Belá n/C 18 6 2 10 40:55 20
9. Kochanovce 17 4 1 12 16:51 13
10. Papín 18 3 1 14 21:88 10
11. Dlhé n/C 18 1 0 17 11:77 3
12. Hažín n/C – odstúpil zo súťaže

II. trieda dorastencov

20. kolo:
Košarovce – Koškovce 2:0, Zemplínske Hámre – voľno, Radvaň nad Laborcom – voľno.

Tabuľka
1. Zempl. Hámre 5 4 0 1 37:24 12
2. Radvaň n/L 5 3 0 2 25:21 9
3. Koškovce 6 1 1 4 27:35 4
4. Košarovce 4 1 1 2 14:23 4
5. Lieskovec – odstúpil zo súťaže
6. Udavské – odstúpil zo súťaže
7. Vyš. Sitnica – odstúpila zo súťaže
8. Turcovce – odstúpili zo súťaže

I. trieda žiakov

Dohrávka 19. kola:
Jasenov – Ľubiša 11:0.

20. kolo:
Kamenica nad Cirochou – Pakostov 0:8, Zemplínske Hámre – Dlhé nad Cirochou 1:14, Kochanovce/Brekov – Belá nad Cirochou 2:7, Stakčín – Radvaň nad Laborcom 0:12, Ptičie – Jasenov 0:4, Ľubiša – Udavské 5:5.

Tabuľka
1. Belá n/C 20 18 0 2 149:15 54
2. Pakostov 20 17 0 3 99:19 51
3. Jasenov 20 16 1 3 123:27 49
4. Radvaň n/L 20 11 3 6 57:36 36
5. Ptičie 20 11 2 7 74:44 35
6. Kochanovce 20 9 3 8 61:55 30
7. Dlhé n/C 20 7 3 10 52:71 24
8. Udavské 19 7 2 10 63:74 23
9. Kamenica n/C 20 7 1 12 51:93 22
10. Ľubiša 20 5 2 13 42:90 17
11. Z. Hámre 19 3 0 16 15:130 9
12. Stakčín 20 0 1 19 15:137 1

II. trieda žiakov

20. kolo:
Lackovce – Habura 2:10, Ubľa – voľno, Košarovce – Hrabovec nad Laborcom 0:7, Ulič – voľno, Vyšná Sitnica – Oľka 1:10, Lieskovec – voľno.

Tabuľka
1. Ulič 15 12 1 2 163:26 37
2. Ubľa 14 12 0 2 90:38 36
3. Habura 15 10 1 4 100:52 31
4. Hrabovec n/L 14 9 1 4 78:48 28
5. Košarovce 15 7 0 8 66:46 21
6. Lieskovec 15 7 0 8 86:106 21
7. Oľka 14 4 2 8 52:106 14
8. V. Sitnica 16 2 0 14 39:118 6
9. Lackovce 14 0 1 13 16:150 1
10. Krásny Brod – odstúpil zo súťaže

ZFL

Zemplínska futbalová liga

4. kolo:
Hankovce – Baškovce 1:1 (0:1), góly: M. Harvila – P. Kuľha; Topoľovka – Voľa 1:3 (1:0), góly: M. Kram – P. Dunaj 2, F. Forint; Závadka – voľno.

Tabuľka
1. Voľa 4 3 0 1 8:8 9
2. Hankovce 3 2 1 0 11:5 7
3. Baškovce 3 1 1 1 10:4 4
4. Závadka 3 1 0 2 5:11 3
5. Topoľovka 3 0 0 3 3:9 0

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.