Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Futbalová šaľenota už má zimnú prestávku, v nedeľu sa hrať nebude

Sportnet|Publikované 7. nov 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves Už nech to skončí, futbal je o ničom, terény ťažké, hráči už toho majú plné zuby a nám divákom pre zmenu tie zuby poriadne

drkotajú, to boli slová fanúšikov futbalu v nedeľu na dopoludňajšom stretnutí 13. kola Jamník Jaklovce. Inak tomu nebolo ani na ostatných futbalových štadiónoch. Hráči nastupovali na stretnutia už len so sebazaprením, každý už ma futbalu až po krk. Príkladom toho bol už spomínaný zápas Jamníka proti Jaklovciam. Domácich divákov potešil len výsledok, výkon futbalistov a herný prejav bol ako slnko na jeseň zubatý. V druhom dopoludňajšom stretnutí potvrdili Folkmarčania úlohu favorita a po presvedčivom víťazstve 5:0 na Hnilčíkom sa stali jesenným majstrom súťažného ročníka 2002/2003. Pomohli im k tomu aj Tepličania, ktorí v Letanovciach v stretnutí, kde bolo skóre ako na hojdačke, prehrali.

Nešťastná trinástka (13. kolo) bola hlavne pre Margecany a Olcnavu. Po výhre Margecian v Spišskom Hrušove v dvanástom kole nebolo o víťazovi stretnutia Margecany Pašek Gelnica pochýb. Papcunovci sa len raz dostali do väčšej šance, len raz vystrelili na bránu a stačilo to na víťazstvo 1:0. Futbal nemá logiku. Veľký rešpekt na súperových ihriskách si po nedeli získal nováčik zo Spišského Hrušova, ktorého výsledky tiež nemajú logiku. V Jamníku Hrušovčania vyhrali, aby doma pustili tri body Margecancom a v Olcnave uhrali remízu 3:3. Druhú bezgólovú remízu si pripísali na svoje konto futbalisti z Hrabušíc, tentoraz ju dosiahli na pôde Bystrian. K ďalšiemu nečakanému výsledku sa schyľovalo v Kluknave, kde Odorínčania mali ešte štyri minúty pred koncom bod vo vrecku, ale na druhej strane domáci mali v rukáve svoj veľký tromf - Maroša Beleja, autora všetkých troch gólov.

Posledný raz v roku 2002 mali prísť diváci na futbalové štadióny v nedeľu 10. novembra.

Podľa rozhodnutia ŠTK stretnutia 14. kola I. a II. triedy dospelých, ktoré sa majú odohrať dňa 10.11. 2002 na základe nepriaznivých poveternostných podmienok a nariaďuje ich odohrať 1.5. 2003 o 16.30 hod.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.