Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

Futbalistov Partizána prenasledujú zranenia

Sportnet|Publikované 12. feb 2013 o 00:00

V príprave na odvetnú časť 2. futbalovej ligy káder Partizána Bardejov trápia neočakávané zranenia hráčov.

BARDEJOV. V príprave na odvetnú časť 2. futbalovej ligy káder Partizána Bardejov trápia neočakávané zranenia hráčov, čo do značnej miery ochudobňuje prípravu.

K zlomenine u Vladimíra Andraščíka sa pridal v sobotu Michal Grohoľ, ten si poranil koleno.

V kádri je na skúške Matúš Paukner z FC Nitra.

V predchádzajúcich dvoch stretnutiach Bardejov prehral v Lipanoch 2:1 a doma podobným výsledkom porazil poľský celok Stróže.

Bardejov – Muszyna (Poľsko) 0:0

V širšom kádri Partizána by mali byť: Čikoš-Pavličko, Molčan, Staš, Hanuščák, Kica, Berecký, L. Zápotoka, M. Lukáč, Kundra, Paukner, Pavuk, Dzúrik, Beneš, Cuprišin, Azevedo, Seman, Macečko. Vrátiť by sa mali aj Palša s Kuhajdíkom.

O situácii pri tvorbe kádra do odvetnej časti asistent trénera Jozef Kukulský s vráskami na čele povedal: „Andraščík si lieči zlomeninu, no zdá sa, že dnes sa vážne zranil Grohoľ. Podľa prvých informácií si to odnieslo koleno. Či budeme s nimi počítať do úvodných zápasov odvety, to teraz ťažko povedať.” Do prvého jarného kola zostávajú nie celé štyri týždne a Kukulský by ešte rád posilnil mužstvo na nedávno uvoľnené posty: „Príležitosť dostáva Matúš Paukner z Nitry, ktorého skúšame v záložnej formácii. No hľadáme vhodné typy do stredu obrany i útočníka. Snahou je v priebehu najbližších dní uzatvoriť káder, ktorý by mal do 21 hráčov, keďže v jarnej časti je len 14 zápasov.”

Súvisiace články