Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Futbalistov Bardejova vysoká prehra netrápi

Sportnet|Publikované 6. nov 2003 o 23:00

Bardejov - V tretej futbalovej lige v skupine východ Bardejov po jesennej časti figuruje na 6. mieste. Získaných 25 bodov je najviac za posledné

štyri roky. Osem víťazstiev a jedna remíza tešia. Oveľa menej spokojnosti bolo pri vystúpeniach vonku, keď len raz vyhrali vo Veľkých Kapušanoch a dali jediný gól. O 17 zásahov sa najviac pričinil Martin Vasiliak strelec 8 gólov. Ďalší deviati hráči dali po jednom.

Skóre si BŠK Bardejov pokazil aj v Ďurkove po prehre 5:0. "Chceli sme potrápiť domácich, ktorí bojujú o postup a v úvode sme boli viac ako vyrovnaným súperom. Potom sme inkasovali gól po skrumáži a po druhom sme zostali sklamaní z vývoja. Najmä starší chceli dokázať, že trénujú a niečo vedia. Ale mladší sa musia zamyslieť nad svojim prístupom. V druhom polčase sme začali tlakom a chceli zdramatizovať zápas. Dať kontaktný gól. Vlastnou vinou a neplnením si úloh v defenzívnej činnosti domáci mali viac loptu a čo vystrelili, to trafili a ešte náš brankár Lukáč dosť pochytal. Veľmi málo sme dokázali na súperových ihriskách," vrátil sa k nedeľňajšiemu zápasu v Ďurkove tréner BŠK Mikuláš Čeč a dodáva: "Mali sme tri čisté gólové šance a keby Vasiliak za stavu 2:0 znížil, možno by to bolo iné. Zaostali sme v úsilí za skúsenými domácimi. A nezvládli sme to aj fyzicky."

Výsledok náladu v kabíne nepokazil, čo Mikuláš Čeč vysvetľuje takto: "My sme útočili aj za stavu 3, či 4:0. Vonku nás súperi síce pribrzdia tvrdou hrou, no my aj naďalej budeme hrať útočne, len stredová formácia sa musí naučiť aj brániť. Chceli by sme to dokázať aj v nedeľu v Turni nad Bodvou."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.