Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Futbalisti Bardejova v príprave

Sportnet|Publikované 9. júl 2008 o 22:00

Treťoligoví futbalisti BŠK Bardejov začali s prípravou na nový súťažný ročník v pondelok. Tretie mužstvo uplynulej sezóny sa nevzdáva snaženia o

postup do vyššej súťaže a na to je zameraná mesačná tréningová práca.

BARDEJOV. Prvé majstrovské stretnutie Hornošarišania zohrajú v stredu 6. augusta s Šacou a o desať dní skôr sa pokúsia v prvom kole regionálneho pohára vyradiť Raslavice. "Príprava bude náročná. V utorok a štvrtok budú tréningy dvojfázové. V stredu a cez víkend zohráme šesť prípravných stretnutí. Súpermi budú kvalitné druholigové celky a verím, že ukážu našu prípravu. Od začiatku chceme bojovať o špicu tabuľky," rozhovoril sa tréner Bardejova Jozef Kukulský.

Káder a posily

V klube vytvorili dobré podmienky, a tak nečudo, že káder zostáva pohromade a nikto neodišiel. "Verím, že to, čo sme hrali v minulej sezóne, ešte skvalitníme. Aj keď nám veľa nových hráčov netreba, prídu kvalitní a pomôžu. Oslovili sme niekoľkých a až keď budú v našej šatni, môžeme hovoriť, že sú v kádri," naznačil rozšírenie mužstva Jozef Kukulský. Konkrétne mená nechcel povedať, ale zvýraznil, že spoliehať sa bude na minuloročnú výkonnosť.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.