Utorok, 27. júla, 2021Meniny má Božena

Futbal: Zvara sa vracia domov

TASR|28. feb 2001 o 18:42

Košice 28. februára (TASR) - Dlhšie pretraktovaný prestup futbalistu 1. FC Košice Vladislava Zvaru do FK Drnovice sa podľa všetkého neuskutoční. A to aj napriek tomu, že obe strany i samotný hráč viackrát vyhlásili, že všetko už je v poriadku a zostáva už

"len" podpísať zmluvu a dohodnúť finančné vysporiadanie. Zrejme v tom bude pes zakopaný.

"To, že sa Zvara vracia a z prestupu zrejme nebude nič, je pre mňa absolútnou novinkou," povedal v stredu napoludnie generálny riaditeľ klubu Anton Gábor a pokračoval: "Ťažko sa mi k tomu vyjadruje, pretože naozaj sa všetko zdalo byť hotové." Podotkol, že práve prebieha preberacie konanie Zvarovho bytu, kam by sa mal namiesto neho nasťahovať Roman Štrba, nová posila tigrov z Banskej Bystrice.

Oveľa múdrejší nebol ani viceprezident klubu Ladislav Franko: "Pred obedom sa k nám dostala informácia aj od samotného hráča, že sa vracia domov. Bližšie detaily doteraz nepoznáme, no pokiaľ viem, Drnovice s ním boli spokojné, už s nimi trénoval, dokonca ho vyskúšali v prípravnom zápase, v ktorom strelil gól. Tým viac nás táto správa prekvapila. Z našej strany určite nič nestálo v ceste Zvarovmu odchodu. Možno sa vyskytol menší problém, ktorý sa ešte prípadne dá vyriešiť. Každopádne dohoda znela, že rokovať budeme do konca týždňa, v piatok dáme k prípadu svoje stanovisko."