Štvrtok, 29. júla, 2021Meniny má Marta

Futbal: Zaragoza má vážny záujem o Greška

TASR|30. jan 2001 o 14:26

Zaragoza 30. januára (TASR) - O slovenského futbalového reprezentanta v službách Interu Miláno Vratislava Greška prejavil vážny interes španielsky prvoligista Real Zaragoza. Prípadný prestup 23-ročného stredopoliara sa má uzavrieť do stredy, keď je v Špan

ielsku uzávierka transferov. Po rokovaní zainteresovaných strán však je pravdepodobnejšie, že Greško pôjde do Zaragozy iba na hosťovanie do konca prebiehajúceho ročníka.

Zaragoza sa v najvyššej španielskej súťaži trápi a po 20. kole je až na pätnástom mieste ligovej tabuľky. Slabina mužstva je najmä v strede poľa a tak chcú funkcionári siahnuť práve po Greškovi. Ten po októbrovom prestupe do Milána z Bayeru Leverkusen nedostáva dostatok príležitostí a pod trénerskou taktovkou Marca Tardelliho zohral iba šesť stretnutí. Bývalý hráč bratislavského Interu má s milánskym klubom zmluvu až do roku 2004.

Po tragickej smrti hráča Realu Oviedo Petra Dubovského nehrá v súčasnosti v Primera Divison žiadny slovenský futbalista. V kádri druholigového Tenerife je Samuel Slovák, ale nemá miesto v základnej zostave.