Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Futbal vo Výbornej napreduje

Sportnet|Publikované 1. dec 2008 o 23:00

V obci Výborná sa futbal hráva dlhodobo a túto sezónu pribudlo k družstvu mužov a žiakov aj družstvo dorastu.VÝBORNÁ. Stačilo iba, aby sa stretli

V obci Výborná sa futbal hráva dlhodobo a túto sezónu pribudlo k družstvu mužov a žiakov aj družstvo dorastu.

VÝBORNÁ. Stačilo iba, aby sa stretli dospelí ľudia a svoj drahocenný voľný čas, i keď je ho málo, venovali deťom, mládeži, ale aj sami sebe. Patrí za to veľká vďaka Slavovi Romaňákovi a Rudolfovi Mirgovi. A to, že to ide, keď sa chce, dokazujú aj pekné doterajšie výsledky. Družstvo mužov sa posnažilo a posunulo sa z konca tabuľky na ôsme miesto. Dorast skončil na prvej priečke iba s jedinou prehrou na konte. Žiaci skončili na piatej pozícii. Najmladší hráč Jožko Romaňák má iba osem rokov a minulú sezónu presedel iba na striedačke, ale vyplatilo sa mu. V tejto sezóne sa mu darí a skoro v každom zápase dal gól. Každý nový zásah ho motivuje do ďalších zápasov. A aj on je dôkazom toho, že stačí snaha dvoch ľudí a chuť na dosiahnutie dobrých výsledkov a skvelého pocitu zo športu, v prípade tejto malej dedinky z krásneho futbalu.

Držíme im všetkým palce, aby sa im darilo aj naďalej a aby túto sezónu ukončili čo najlepšie. Pánom Romaňákovi a Mirgovi želáme veľa futbalovej radosti, ale aj pevné nervy do ďalšej polovice sezóny. Vďaka vám chlapci, že reprezentujete Výbornú.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.