Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Futbal v okresoch

Sportnet|Publikované 2. sep 2002 o 22:00

BARDEJOV: Osikov - Kurima 2:2, Poliakovce - Abrahámovce 2:1, Kružlov - Bartošovce 2:2, 2. FC Bardejov - Fričkovce 8:3, Dl. Lúka - Koprivnica 3:4,

Šiba - Gerlachov 3:0, Gaboltov - Kobyly 2:1. (vys)

1. Bartošovce431013:510

2. 2. FC Bardejov431014:710

3. Gaboltov431010:510

4. Koprivnica430113:79

5. Šiba42116:47

6. Poliakovce420211:136

7. Kobyly41216:45

8. Kružlov41127:94

9. Gerlachov41126:84

10. Abrahámovce41124:74

11. Osikov40315:63

12. Fričkovce41035:163

13. Kurima40133:61

14. Dl. Lúka40135:111

HUMENNÉ: Dlhé - Černina 5:0, Papín - Hrabovec 4:0, Pakostov - Koškovce 1:0, Modra - Rovné 4:0, Habura - V. Sitnica 5:1, Ulič - Zb. Dlhé 4:1, Kr. Brod - Brekov 1:4. (jšk)

1. Brekov440017:112

2. Papín430111:49

3. Modra430112:109

4. Ulič43019:99

5. Dlhé421112:77

6. Pakostov42117:37

7. Koškovce42114:27

8. Habura420212:66

9. Kr. Brod41126:94

10. Zb. Dlhé41038:143

11. Hrabovec41033:93

12. Rovné40223:102

13. Černina40222:102

14. V. Sitnica40045:170

KOŠICE-MESTO: Lokomotíva B - N. Myšľa 1:1, Lok. PČSP - Zdravotník 2:8, Spartak - Koš. Belá 1:4, Ploské - Myslava 1:2, Družstevná - M. Ida 0:2, DPMK - Kavečany 2:1, Poľov - Zdoba 4:3, Šebastovce - Sokoľ 1:1. (lev)

1. Sokoľ43107:210

2. M. Ida43106:110

3. Kavečany430112:59

4. N. Myšľa42205:28

5. Zdravotník421119:117

6. Lokomotíva B421111:107

7. Koš. Belá420213:136

8. Poľov42026:86

9. Myslava41217:75

10. Lok. PČSP412110:145

11. Zdoba41129:114

12. DPMK41126:84

13. Šebastovce41125:74

14. Družstevná41034:63

15. Spartak40137:131

16. Ploské40043:120

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Koš. Polianka 8:2, Bidovce - Mokrance 1:0, Seňa - Čečejovce 4:1, Rešica - Sokoľany 1:0, Paňovce - Rudník 7:1, Poproč - Jasov 1:0, Budimír - Ruskov 2:5. Dohrávka: Čečejovce - Bidovce 1:2, nedohrané pre inzultáciu rozhodcu hráčom hostí. (pem)

1. Ruskov431014:710

2. Rešica42209:58

3. Poproč42113:37

4. Rudník421112:137

5. Sokoľany420211:56

6. V. Ida420211:76

7. Jasov42029:96

8. Bidovce32015:76

9. Budimír41218:85

10. Paňovce411213:104

11. Mokrance41035:73

12. Čečejovce31025:103

13. Seňa410310:163

14. Koš. Polianka41039:173

MICHALOVCE: Dúbravka - Ruská 3:0, Koromľa - Krásnovce 7:0, Pozdišovce - Tušice 0:2, Petrovce - Porostov 6:0, Strážske - OŠK Pavlovce 4:2, Čičarovce - Malčice 3:0, Drahňov - Budkovce 3:1. (ga)

1. Tušice541012:313

2. Čičarovce541011:313

3. Koromľa531115:710

4. Dúbravka531112:410

5. Strážske52129:87

6. Petrovce52127:87

7. Drahňov52126:77

8. Budkovce52038:66

9. Malčice52036:96

10. OŠK Pavlovce52039:136

11. Ruská51138:124

12. Krásnovce51133:134

13. Porostov51133:154

14. Pozdišovce51048:93

POPRAD: Jánovce - Hôrka 3:2, Sp. Štvrtok - Sp. Belá 2:1, Huncovce - Mlynčeky 0:2, Sp. Bystré - Ľubica 2:1, Mlynica - V. Slavkov 0:3, Sp. Teplica - Kravany 5:2, Lúčivná - Stráže 0:1. (ker)

1. V. Slavkov431010:110

2. Sp. Bystré43107:410

3. Stráže430111:49

4. Lúčivná43019:29

5. Ľubica420210:46

6. Sp. Teplica420210:76

7. Jánovce420210:116

8. Hôrka420211:136

9. Mlynčeky42027:96

10. Sp. Štvrtok42024:66

11. Sp. Belá52038:126

12. Kravany411215:104

13. Huncovce50144:131

14. Mlynica40042:220

PREŠOV: Záborské - Kr. Lúka 3:0, Šar. Sokolovce - V. Šebastová 2:2, Petrovany - Ľubotice 2:2, Demjata - Víťaz 4:2, Dubovica - Solivar 1:3, Uzovce - Peč. N. Ves 1:3, Chmin. N. Ves - Fričovce 1:5. (kub)

1. Solivar430115:59

2. Demjata430114:59

3. Uzovce430110:79

4. Víťaz43018:59

5. Peč. N. Ves43018:89

6. Ľubotice421112:77

7. Záborské420212:56

8. Fričovce420211:86

9. Kr. Lúka42026:66

10. Chmin. N. Ves42025:96

11. Petrovany41124:54

12. Šar. Sokolovce40136:191

13. V. Šebastová40135:181

14. Dubovica40043:120

ROŽŇAVA: Brzotín - Kovstav 5:0, Plešivec - Dobšiná 4:1, G. Poloma - Dl. Ves 1:0, N. Slaná - Kun. Teplica 1:5, Kružná - V. Slaná 1:2 - nedohrané, Dedinky - Rudná 2:2, Lipovník - Kr. Podhradie 1:2. Dohrávky - 1. kolo: Lipovník - Kružná 5:1, 2. kolo: Kovstav - Dl. Ves 1:1. (pk)

1. Kr. Podhradie431011:410

2. V. Slaná330011:39

3. Plešivec430112:69

4. Brzotín43019:39

5. Kun. Teplica421112:67

6. Lipovník42118:47

7. G. Poloma42025:106

8. Kovstav41216:105

9. Rudná41126:74

10. Dl. Ves41127:104

11. N. Slaná41127:114

12. Dedinky40224:92

13. Dobšiná40047:140

14. Kružná30032:100

SP. N. VES: Jaklovce - Olcnava 3:0, Letanovce - Margecany 1:1, Bystrany - Jamník 4:1, V. Folkmár - Pašek Gelnica 4:0, Kluknava - Sp. Hrušov 3:0, Odorín - Teplička 0:2, Hnilčík - Hrabušice 4:2. (jp)

1. V. Folkmár43018:19

2. Jaklovce430110:49

3. Teplička43019:49

4. Kluknava421110:87

5. Olcnava42117:77

6. Hnilčík421111:127

7. Jamník420210:86

8. Hrabušice42025:86

9. Bystrany41127:74

10. Sp. Hrušov41124:54

11. Letanovce41125:114

12. Odorín41036:83

13. Pašek Gelnica41035:123

14. Margecany40225:72

ST. ĽUBOVŇA: Jarabina - Orlov 4:0, Litmanová - Kyjov 2:0, N. Ľubovňa - Jakubany 1:0, Plaveč - Podolinec B 1:0, V. Ružbachy - Š. Jastrabie 1:3. Čirč a Plavnica mali voľno. (kač)

1. Š. Jastrabie430116:99

2. N. Ľubovňa430110:59

3. Kyjov42114:47

4. Litmanová421111:147

5. Jarabina42029:36

6. Orlov32019:96

7. Plaveč32014:66

8. Plavnica31116:64

9. V. Ružbachy31025:63

10. Podolinec B41037:93

11. Jakubany40134:111

12. Čirč20024:70

SVIDNÍK: Dubová - Chotča 3:1, Kuková - Sitniky 4:3, Ladomírová - V. Hrabovec 0:0, Stropkov B - Lúčka 2:0, Turany - Gribov 2:0, Rovné - Mestisko 2:4. (fri)

1. Turany440013:412

2. Stropkov B430112:69

3. Gribov421112:77

4. Sitniky32019:56

5. Kuková320110:76

6. Ladomírová41307:46

7. Dubová42028:66

8. Lúčka42027:66

9. Mestisko41129:144

10. V. Hrabovec41126:114

11. Chotča31025:73

12. Rovné40044:140

13. Stročín30033:140

TREBIŠOV: Bieľ - Vojčice 6:0, Úpor - Zemp. Hradište 2:0, Cejkov - Čierna n/T. 3:3, Kr. Chlmec B - Somotor 2:0, Boťany - Hraň 5:3, Borša - Novosad 4:0, Dvorianky - Zemp. Teplica 1:0. (goj)

1. Borša440011:112

2. Dvorianky430110:29

3. Úpor42118:57

4. Novosad421112:117

5. Čierna n/T.42119:87

6. Kr. Chlmec B42119:97

7. Bieľ42028:86

8. Boťany420210:116

9. Somotor42024:86

10. Cejkov411212:114

11. Zemp. Teplica41035:73

12. Z. Hradište41033:53

13. Vojčice41035:103

14. Hraň40136:161

VRANOV: Hermanovce - N. Hrušov 1:1, Hanušovce - Čakľov 3:3, Vechec - Kam. Poruba 4:3, Merník - Kladzany 3:1, Zámutov - Skrabské 7:1, Rudľov - Seč. Polianka 2:3. (buj)

1. Zámutov321018:37

2. Čakľov32109:47

3. Kam. Poruba320112:56

4. Vechec320113:76

5. Merník32018:46

6. Kladzany320112:96

7. Seč. Polianka31116:84

8. Rudľov31024:133

9. Skrabské31023:143

10. N. Hrušov30123:51

11. Hanušovce30127:151

12. Hermanovce30121:91

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.