Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 16. sep 2002 o 22:00

BARDEJOV: Osikov - Poliakovce 2:2, Kružlov - Kurima 6:0, 2. FC Bardejov - Abrahámovce 4:2, Dl. Lúka - Bartošovce 1:1, Šiba - Fričkovce 5:0, Gaboltov

- Koprivnica 1:0, Kobyly - Gerlachov 1:1. (vys)

1. Bartošovce642017:614

2. 2. FC Bardejov641118:1213

3. Gaboltov641111:613

4. Koprivnica640219:1012

5. Šiba631213:1010

6. Poliakovce631216:1610

7. Kobyly623114:89

8. Gerlachov62228:98

9. Kružlov621314:117

10. Abrahámovce62138:127

11. Fričkovce62048:216

12. Osikov604210:154

13. Dl. Lúka60246:152

14. Kurima60154:151

HUMENNÉ: Dlhé - Papín 4:2, Pakostov - Černina 1:0, Modra - Hrabovec 3:2, Habura - Koškovce 2:0, Ulič - Rovné 6:0 - nedohrané, počet hráčov hostí klesol pod 7, Kr. Brod - V. Sitnica 3:1, Brekov - Zb. Dlhé 6:1. (jšk)

1. Brekov660030:318

2. Habura640222:612

3. Modra640216:1512

4. Pakostov63219:411

5. Kr. Brod631213:1110

6. Koškovce63127:510

7. Dlhé631217:1610

8. Ulič531111:1110

9. Papín630313:119

10. Černina61235:115

11. Hrabovec61146:134

12. Zb. Dlhé610510:243

13. Rovné50233:182

14. V. Sitnica60158:221

KOŠICE-MESTO: Lokomotíva B - Lok. PČSP 2:1, Spartak - N. Myšľa 6:3, Ploské - Zdravotník 2:5, Družstevná - Koš. Belá 1:0, DPMK - Myslava 2:3, Poľov - M. Ida 3:3, Šebastovce - Kavečany 3:1, Sokoľ - Zdoba 1:0. (lev)

1. Sokoľ651011:416

2. M. Ida642012:414

3. Zdravotník641134:1313

4. Myslava632112:1011

5. Lokomotíva B631215:1410

6. Poľov631215:1410

7. Šebastovce63129:810

8. Kavečany630316:149

9. Koš. Belá630316:159

10. Lok. PČSP622217:198

11. N. Myšľa622211:148

12. Družstevná62046:86

13. Zdoba61149:134

14. DPMK61148:144

15. Spartak611413:264

16. Ploské60066:200

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Bidovce 4:1, Seňa - Koš. Polianka 7:0, Rešica - Mokrance 4:0, Paňovce - Čečejovce 0:4, Poproč - Sokoľany 0:2, Budimír - Rudník 2:0, Ruskov - Jasov 1:0. (pem)

1. Ruskov651019:916

2. Sokoľany640215:612

3. Čečejovce640215:1012

4. Rešica632113:811

5. Poproč63126:710

6. V. Ida630317:129

7. Jasov630312:109

8. Seňa630319:179

9. Bidovce63039:149

10. Budimír622210:118

11. Rudník621314:187

12. Paňovce611414:164

13. Mokrance61056:133

14. Koš. Polianka61059:273

MICHALOVCE: Krásnovce - Ruská 3:1, Pozdišovce - Dúbravka 1:0, Petrovce - Koromľa 5:0, Strážske - Tušice 1:0, Čičarovce - Porostov 7:0, Drahňov - OŠK Pavlovce 4:1, Budkovce - Malčice 4:2. (ga)

1. Čičarovce752020:517

2. Tušice751115:616

3. Dúbravka741213:513

4. Budkovce740315:912

5. Petrovce731314:1110

6. Koromľa731316:1410

7. Strážske731311:1010

8. Drahňov731314:1410

9. Pozdišovce730411:109

10. Malčice730414:179

11. OŠK Pavlovce721412:197

12. Krásnovce72146:157

13. Porostov72145:237

14. Ruská711510:184

POPRAD: Jánovce - Sp. Štvrtok 6:1, Huncovce - Hôrka 2:0, Sp. Bystré - Sp. Belá 2:0, Mlynica - Mlynčeky 1:5, Sp. Teplica - Ľubica 2:1, Lúčivná - V. Slavkov 0:2, Stráže - Kravany 1:2. (kér)

1. V. Slavkov642012:114

2. Sp. Bystré641110:713

3. Stráže640217:812

4. Mlynčeky640215:1112

5. Kravany631221:1210

6. Sp. Teplica631212:810

7. Ľubica630313:69

8. Lúčivná630310:89

9. Jánovce630318:179

10. Hôrka621312:167

11. Sp. Štvrtok62136:137

12. Sp. Belá62048:146

13. Huncovce61146:134

14. Mlynica60063:290

PREŠOV: Záborské - Šar. Sokolovce 5:0, Petrovany - Kr. Lúka 3:1, Demjata - V. Šebastová 1:0, Dubovica - Ľubotice 4:0, Uzovce - Víťaz 2:3, Chmin. N. Ves - Solivar 4:1, Fričovce - Peč. N. Ves 4:3. (kub)

1. Víťaz650113:815

2. Demjata640216:812

3. Uzovce640215:1112

4. Záborské631218:610

5. Fričovce631216:1210

6. Petrovany63129:610

7. Ľubotice631215:1210

8. Peč. N. Ves631213:1410

9. Chmin. N. Ves631211:1210

10. Solivar630317:129

11. Kr. Lúka63039:109

12. Dubovica61058:143

13. V. Šebastová60155:211

14. Šar. Sokolovce60157:261

ROŽŇAVA: Brzotín - Plešivec 0:4, G. Poloma - Kovstav 4:2, N. Slaná - Dobšiná 3:2, Kružná - Dl. Ves 7:1, Dedinky - Kun. Teplica 1:3, Lipovník - V. Slaná 2:0, Kr. Podhradie - Rudná 2:0. (pk)

1. Kr. Podhradie651014:416

2. Plešivec650119:715

3. Kun. Teplica641119:913

4. V. Slaná540114:512

5. Lipovník631211:710

6. Brzotín63039:89

7. G. Poloma630310:179

8. N. Slaná622211:148

9. Rudná62139:107

10. Kovstav61239:175

11. Dl. Ves61239:185

12. Dobšiná610514:183

13. Kružná510411:153

14. Dedinky60245:152

SP. N. VES: Jaklovce - Letanovce 5:0, Bystrany - Olcnava 4:2, V. Folkmár - Margecany 2:1, Kluknava - Jamník 5:1, Odorín - Pašek Gelnica 4:1, Hnilčík - Sp. Hrušov 7:1, Hrabušice - Teplička 2:0. (jp)

1. V. Folkmár650112:315

2. Jaklovce641116:513

3. Teplička640211:612

4. Kluknava631215:1110

5. Hnilčík631218:1510

6. Olcnava631211:1110

7. Hrabušice63128:910

8. Odorín630312:109

9. Bystrany621312:117

10. Jamník620412:156

11. Pašek Gelnica62048:166

12. Margecany61238:105

13. Sp. Hrušov61146:144

14. Letanovce61145:184

SVIDNÍK: Dubová - Kuková 7:4, Stročín - Chotča 6:1, Ladomírová - Sitniky 4:1, Turany - V. Hrabovec 3:2, Rovné - Lúčka 1:1, Mestisko - Gribov 1:1. (fri)

1. Turany660020:818

2. Stropkov B540114:712

3. Ladomírová523011:59

4. Gribov623116:119

5. Sitniky530214:99

6. Dubová630317:149

7. Mestisko622214:178

8. Lúčka621310:117

9. Chotča520313:156

10. Kuková520316:216

11. V. Hrabovec61149:164

12. Stročín51049:193

13. Rovné60248:182

TREBIŠOV: Bieľ - Úpor 3:1, Cejkov - Vojčice 1:0, Kr. Chlmec B - Zemp. Hradište 2:2, Boťany - Čierna n/T. 0:4, Borša - Somotor 6:1, Dvorianky - Hraň 5:0, Zemp. Teplica - Novosad 3:0. (goj)

1. Dvorianky650118:315

2. Borša650117:315

3. Čierna n/T.641115:813

4. Zemp. Teplica630313:79

5. Bieľ630311:149

6. Somotor630311:159

7. Kr. Chlmec B622211:138

8. Cejkov621314:147

9. Úpor62139:97

10. Zemp. Hradište62138:87

11. Novosad621313:177

12. Vojčice62046:116

13. Boťany620411:216

14. Hraň61147:214

VRANOV: Hanušovce - N. Hrušov 5:1, Vechec - Hermanovce 4:0, Merník - Čaklov 6:1, Zámutov - Kam. Poruba 6:0, Rudľov - Kladzany 2:0, Seč. Polianka - Skrabské 3:1. (buj)

1. Zámutov541028:513

2. Čaklov531112:910

3. Seč. Polianka531113:1110

4. Merník530215:99

5. Kam. Poruba530216:129

6. Skrabské530213:139

7. Kladzany520314:156

8. Vechec520311:146

9. Rudľov52038:166

10. Hanušovce512214:185

11. Hermanovce50233:152

12. N. Hrušov50145:151

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.