Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 1. okt 2002 o 00:00

BARDEJOV: Osikov - Kružlov 3:1, 2. FC Bardejov - Poliakovce 3:1, Dl. Lúka - Kurima 5:1, Šiba - Abrahámovce 3:2, Gaboltov - Bartošovce 1:0, Kobyly -

Fričkovce 3:1, Gerlachov - Koprivnica 2:1. (vys)

1. 2. FC Bardejov861128:1419

2. Gaboltov861113:619

3. Bartošovce852120:917

4. Kobyly843121:915

5. Gerlachov842212:1114

6. Šiba841318:1513

7. Koprivnica840420:1612

8. Kružlov831420:1610

9. Abrahámovce831413:1510

10. Poliakovce831419:2410

11. Osikov814314:187

12. Fričkovce82069:256

13. Dl. Lúka812511:195

14. Kurima80176:271

HUMENNÉ: Dlhé - Pakostov 3:0, Modra - Papín 2:0, Habura - Černina 2:0, Ulič - Hrabovec 1:0, Kr. Brod - Koškovce 2:0, Brekov - Rovné 10:0, Zb. Dlhé - V. Sitnica 5:0. (mšk)

1. Brekov880044:324

2. Modra860220:1618

3. Habura851225:716

4. Kr. Brod851223:1216

5. Dlhé842222:1814

6. Ulič742112:1114

7. Papín840417:1412

8. Koškovce83237:711

9. Pakostov832310:1111

10. Zb. Dlhé821517:267

11. Hrabovec81257:155

12. Černina81256:155

13. Rovné70254:362

14. V. Sitnica80178:311

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Seňa 1:1, Rešica - Bidovce 3:0, Paňovce - Koš. Polianka 2:0, Poproč - Mokrance 1:0, Budimír - Čečejovce 2:1, Ruskov - Sokoľany 3:1, Jasov - Rudník 3:0. (pem)

1. Ruskov871025:1122

2. Rešica852120:1117

3. Jasov850317:1015

4. Čečejovce850317:1215

5. Budimír842216:1314

6. Seňa841321:1813

7. Poproč84137:813

8. Sokoľany840417:1312

9. V. Ida831418:1510

10. Bidovce83059:189

11. Paňovce821517:227

12. Rudník821515:247

13. Mokrance820612:156

14. Koš. Polianka810712:333

KOŠICE-MESTO: Lokomotíva B - Spartak 12:0, Ploské - Lok. PČSP 2:6, Družstevná - N. Myšľa 0:0, DPMK - Zdravotník 2:6, Poľov - Koš. Belá 1:0, Šebastovce - Myslava 2:1, Sokoľ - M. Ida 2:2, Zdoba - Kavečany 4:1. (lev)

1. Sokoľ853016:918

2. Zdravotník851240:1816

3. Lokomotíva B851233:1516

4. M. Ida844014:616

5. Lok. PČSP842232:2214

6. Myslava842215:1314

7. Šebastovce842211:914

8. Poľov841317:1613

9. Koš. Belá840417:1612

10. N. Myšľa833213:1412

11. Družstevná83149:810

12. Kavečany831420:2110

13. Zdoba821514:207

14. DPMK811610:214

15. Spartak811614:474

16. Ploské80088:280

MICHALOVCE: Pozdišovce - Ruská 3:0, Petrovce - Krásnovce 1:1, Strážske - Dúbravka 3:1, Čičarovce - Koromľa 5:0, Drahňov - Tušice 2:1, Budkovce - Porostov 3:1, Malčice - OŠK Pavlovce 2:0. (ga)

1. Čičarovce963026:621

2. Budkovce960321:1118

3. Tušice952217:917

4. Dúbravka951318:816

5. Strážske942315:1214

6. Drahňov941417:1913

7. Pozdišovce940514:1312

8. Malčice940517:1912

9. Petrovce932415:1611

10. Koromľa932417:2011

11. Krásnovce932410:1611

12. Porostov931510:2710

13. Ruská921612:227

14. OŠK Pavlovce921613:247

POPRAD: Jánovce - Huncovce 7:1, Sp. Bystré - Sp. Štvrtok 2:0, Mlynica - Hôrka 0:1, Sp. Teplica - Sp. Belá 3:0, Lúčivná - Mlynčeky 3:2, Stráže - Ľubica 5:1, Kravany - V. Slavkov 2:1. (kér)

1. V. Slavkov852115:417

2. Kravany851225:1416

3. Sp. Bystré851213:916

4. Stráže850323:1115

5. Mlynčeky850320:1615

6. Sp. Teplica841317:1113

7. Hôrka841315:1713

8. Ľubica840420:1212

9. Jánovce840426:2012

10. Lúčivná840414:1612

11. Sp. Štvrtok83148:1510

12. Sp. Belá830515:199

13. Huncovce81167:224

14. Mlynica80085:370

PREŠOV: Záborské - Petrovany 4:2, Demjata - Šar. Sokolovce 2:1, Dubovica - Kr. Lúka 1:0, Uzovce - V. Šebastová 0:1, Chmin. N. Ves - Ľubotice 4:1, Fričovce - Víťaz 1:0, Peč. N. Ves - Solivar 2:0. (kub)

1. Záborské851230:816

2. Víťaz851214:1016

3. Demjata850319:1115

4. Uzovce850320:1415

5. Fričovce842218:1314

6. Chmin. N. Ves842216:1414

7. Peč. N. Ves841315:2213

8. Kr. Lúka840411:1212

9. Solivar831418:1510

10. Petrovany831412:1210

11. Ľubotice831418:2110

12. V. Šebastová82159:237

13. Dubovica820611:176

14. Šar. Sokolovce811610:294

ROŽŇAVA: Brzotín - G. Poloma 2:1, N. Slaná - Plešivec 4:1, Kružná - Kovstav 2:0, Dedinky - Dobšiná 2:0, Lipovník - Dl. Ves 4:0, Kr. Podhradie - Kun. Teplica 2:2, Rudná - V. Slaná 1:0. Dohrávka 4. kola: Kružná - V. Slaná 3:3. (pk)

1. Kun. Teplica853026:1018

2. Kr. Podhradie852116:717

3. Plešivec851223:1316

4. V. Slaná851218:916

5. N. Slaná842222:1614

6. Lipovník841316:1113

7. Rudná841311:1013

8. Brzotín840411:1012

9. G. Poloma830512:249

10. Dl. Ves822411:228

11. Kružná821517:227

12. Dobšiná820618:216

13. Dedinky81257:175

14. Kovstav812510:265

SP. N. VES: Jaklovce - Bystrany 4:0, V. Folkmár - Letanovce 7:1, Kluknava - Olcnava 1:3, Odorín - Margecany 4:0, Hnilčík - Jamník 3:2, Hrabušice - Pašek Gelnica 1:0, Teplička - Sp. Hrušov 3:0. (jp)

1. V. Folkmár860220:618

2. Teplička860217:718

3. Jaklovce851221:816

4. Olcnava851216:1316

5. Hnilčík841321:1913

6. Hrabušice841310:1113

7. Odorín840416:1212

8. Kluknava832318:1611

9. Bystrany831416:1710

10. Jamník830516:189

11. Pašek Gelnica830510:179

12. Sp. Hrušov82158:187

13. Margecany813410:166

14. Letanovce81168:294

ST. ĽUBOVŇA: Litmanová - Plavnica 3:2, N. Ľubovňa - Čirč 4:3, V. Ružbachy - Orlov 5:1, Š. Jastrabie - Kyjov 3:1, Podolinec B - Jakubany 4:0. Jarabina a Plaveč mali voľný los. (kač)

1. Š. Jastrabie861124:1219

2. N. Ľubovňa760125:918

3. Litmanová741221:2013

4. V. Ružbachy740325:2012

5. Plaveč640213:1212

6. Plavnica631211:910

7. Kyjov831412:1910

8. Jarabina730414:79

9. Orlov730416:239

10. Podolinec B720515:176

11. Čirč610510:183

12. Jakubany80269:292

SVIDNÍK: Dubová - Stročín 5:2, Ladomírová - Kuková 3:1, Stropkov B - Chotča 4:1, Turany - Sitniky 2:1, Mestisko - V. Hrabovec 2:1, Gribov - Lúčka 4:3. (fri)

1. Turany770022:921

2. Gribov843128:1515

3. Stropkov B750220:1115

4. Ladomírová733114:712

5. Sitniky740318:1312

6. Dubová840423:2412

7. Mestisko832317:2311

8. Lúčka831418:1610

9. Chotča730415:199

10. Kuková730419:259

11. V. Hrabovec821515:197

12. Stročín710612:263

13. Rovné70259:232

TREBIŠOV: Bieľ - Cejkov 1:3, Kr. Chlmec B - Úpor 1:0, Boťany - Vojčice 5:0, Borša - Zemp. Hradište 3:2, Dvorianky - Čierna n/T. 3:1, Zemp. Teplica - Somotor 5:0, Novosad - Hraň 2:2. (goj)

1. Dvorianky870123:521

2. Borša860221:1118

3. Čierna n/T.851222:1216

4. Zemp. Teplica840418:1112

5. Kr. Chlmec B832312:1911

6. Úpor831411:1010

7. Cejkov831417:1710

8. Boťany831417:2210

9. Bieľ831414:1910

10. Novosad823317:219

11. Vojčice830512:169

12. Somotor830512:229

13. Zemp. Hradište822411:128

14. Hraň822413:238

VRANOV: Vechec - N. Hrušov 3:2, Merník - Hanušovce 3:1, Zámutov - Hermanovce 9:0, Rudľov - Čaklov 1:3, Seč. Polianka - Kam. Poruba 2:1, Skrabské - Kladzany 3:1. (buj)

1. Zámutov751139:816

2. Čaklov751118:1216

3. Skrabské741217:1513

4. Seč. Polianka741216:2013

5. Merník740319:1212

6. Kam. Poruba740321:1512

7. Kladzany730423:199

8. Vechec730416:199

9. Hanušovce722318:238

10. Rudľov720510:236

11. Hermanovce71245:255

12. N. Hrušov70258:192

Súvisiace články