Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Futbal v okresoch

Sportnet|Publikované 15. okt 2002 o 22:00

BARDEJOV: Osikov - 2. FC Bardejov 3:2, Dl. Lúka - Kružlov 3:2, Šiba - Poliakovce 4:0, Gaboltov - Kurima 9:0, Kobyly - Abrahámovce 0:2, Gerlachov -

Bartošovce 2:2, Koprivnica - Fričkovce 5:0. (vys)

1. Gaboltov1071222:822

2. Bartošovce1063125:1121

3. Šiba1061327:1619

4. 2. FC Bardejov1061331:2319

5. Koprivnica1060428:1718

6. Gerlachov1053215:1318

7. Abrahámovce1051417:1516

8. Kobyly1043321:1415

9. Kružlov1041528:2013

10. Poliakovce1032521:3011

11. Osikov1024418:2310

12. Dl. Lúka1023516:239

13. Fričkovce102089:316

14. Kurima100197:411

HUMENNÉ: Dlhé - Modra 3:2, Habura - Pakostov 2:0, Ulič - Papín 4:1, Kr. Brod - Černina 1:1, Brekov - Hrabovec 5:1, Zb. Dlhé - Koškovce 1:0, V. Sitnica - Rovné 4:0. (mšk)

1. Brekov10100052:630

2. Ulič1062223:1620

3. Habura1061327:1119

4. Modra1060422:2218

5. Kr. Brod1052326:1617

6. Dlhé1052326:2217

7. Papín1050522:1815

8. Pakostov1042413:1314

9. Zb. Dlhé1041521:2813

10. Koškovce103259:1111

11. Černina1023511:179

12. Hrabovec1022611:228

13. V. Sitnica1021714:327

14. Rovné100286:492

KOŠICE-MESTO: Lokomotíva B - Ploské - nehralo sa, Družstevná - Spartak 4:0, DPMK - Lok. PČSP 2:4, Poľov - N. Myšľa 6:1, Šebastovce - Zdravotník 4:1, Sokoľ - Koš. Belá 3:1, Zdoba - Myslava 0:3, Kavečany - M. Ida 2:2. (lev)

1. Sokoľ1063119:1121

2. Lok. PČSP1062242:2520

3. M. Ida1055020:820

4. Myslava1062219:1320

5. Zdravotník1061346:2419

6. Lokomotíva B961239:1819

7. Šebastovce1052316:1317

8. Poľov1051425:2216

9. Koš. Belá1050521:2015

10. N. Myšľa1043316:2015

11. Družstevná1041514:1413

12. Kavečany1032525:2911

13. Zdoba1021714:277

14. Spartak1021721:547

15. DPMK1011812:274

16. Ploské900911:350

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Rešica 3:2, Paňovce - Seňa 4:1, Poproč - Bidovce 6:1, Budimír - Koš. Polianka 7:1, Ruskov - Mokrance 6:1, Jasov - Čečejovce 2:2 - nedohrané, inzultácia rozhodcu v 67. min., Rudník - Sokoľany 3:0. (pem)

1. Ruskov1082034:1526

2. Poproč1061318:1219

3. Rešica1053224:1618

4. Budimír1052323:1617

5. V. Ida1051423:1716

6. Čečejovce951320:1516

7. Jasov950417:1115

8. Sokoľany1050518:1615

9. Seňa1042424:2414

10. Bidovce1040612:2412

11. Paňovce1031621:2510

12. Rudník1031618:2610

13. Mokrance1030715:219

14. Koš. Polianka1010916:453

MICHALOVCE: Petrovce - Ruská 2:0, Strážske - Pozdišovce 2:1, Čičarovce - Krásnovce 8:0, Drahňov - Dúbravka 2:1, Budkovce - Koromľa 2:4, Malčice - Tušice 1:2, OŠK Pavlovce - Porostov 1:0. (ga)

1. Čičarovce1173135:824

2. Tušice1172225:1023

3. Dúbravka1161421:1119

4. Budkovce1160523:2118

5. Strážske1152418:1617

6. Koromľa1152423:2317

7. Drahňov1151520:2216

8. Pozdišovce1150621:1515

9. Petrovce1142517:2214

10. Krásnovce1142513:2514

11. OŠK Pavlovce1141617:2613

12. Porostov1141614:2913

13. Malčice1140719:2512

14. Ruská1121814:277

POPRAD: Jánovce - Sp. Bystré 3:2, Mlynica - Huncovce 2:1, Sp. Teplica - Sp. Štvrtok 2:1, Lúčivná - Hôrka 1:2, Stráže - Sp. Belá 6:1, Kravany - Mlynčeky 2:0, V. Slavkov - Ľubica 1:2. (kér)

1. Kravany1061328:1719

2. Stráže1060430:1418

3. Ľubica1060425:1418

4. Jánovce1060431:2218

5. Mlynčeky1060422:1918

6. V. Slavkov1052316:817

7. Sp. Teplica1052320:1317

8. Hôrka1052318:1917

9. Sp. Bystré1051416:1416

10. Sp. Štvrtok1041512:1713

11. Sp. Belá1040620:2512

12. Lúčivná1040615:2212

13. Huncovce1021710:257

14. Mlynica101097:413

PREŠOV: Záborské - Demjata 1:0, Dubovica - Petrovany 2:1, Uzovce - Šar. Sokolovce 2:0, Chmin. N. Ves - Kr. Lúka 4:0, Fričovce - V. Šebastová 5:1, Peč. N. Ves - Ľubotice 1:0, Solivar - Víťaz 2:1. (kub)

1. Záborské1062234:1120

2. Víťaz1061319:1219

3. Demjata1060421:1318

4. Uzovce1060423:1718

5. Chmin. N. Ves1053220:1418

6. Fričovce1052324:1617

7. Peč. N. Ves1051416:2616

8. Kr. Lúka1050514:1715

9. Solivar1042423:1914

10. Ľubotice1041520:2313

11. Petrovany1031614:1610

12. Dubovica1030713:249

13. V. Šebastová1022610:288

14. Šar. Sokolovce1021716:317

ROŽŇAVA: Brzotín - N. Slaná 1:1, Kružná - G. Poloma 2:1, Dedinky - Plešivec 2:3, Lipovník - Kovstav 6:1, Kr. Podhradie - Dobšiná 3:0, Rudná - Dl. Ves 0:0, V. Slaná - Kun. Teplica 4:0. (pk)

1. V. Slaná1071226:1022

2. Plešivec1071230:1622

3. Kun. Teplica1063128:1421

4. Kr. Podhradie1062221:1120

5. Lipovník1052323:1317

6. N. Slaná1043324:1915

7. Rudná1042411:1214

8. Brzotín1041513:1513

9. Dl. Ves1033415:2412

10. G. Poloma1040615:2712

11. Kružná1031620:2710

12. Kovstav1022618:358

13. Dobšiná1021719:257

14. Dedinky1012712:275

SP. N. VES: Jaklovce - V. Folkmár 1:3, Kluknava - Bystrany 4:2, Odorín - Letanovce 2:0, Hnilčík - Olcnava 1:1, Hrabušice - Margecany 2:1, Teplička - Jamník 3:1, Sp. Hrušov - Pašek Gelnica 3:1. (jp)

1. V. Folkmár1070325:1021

2. Teplička1070322:1121

3. Olcnava1062220:1520

4. Kluknava1052323:1817

5. Jaklovce951322:1116

6. Hrabušice1051412:1516

7. Odorín1050519:1515

8. Hnilčík1042422:2814

9. Bystrany1041521:2313

10. Jamník1040620:2112

11. Pašek Gelnica1040614:2212

12. Sp. Hrušov931511:1910

13. Margecany1023519:189

14. Letanovce101188:324

ST. ĽUBOVŇA: N. Ľubovňa - Jarabina 3:1, Plaveč - Plavnica 1:1, V. Ružbachy - Čirč 3:0 kont., Podolinec B - Orlov 0:4, Jakubany - Kyjov 3:1. (kač)

1. N. Ľubovňa980135:1324

2. Š. Jastrabie971128:1322

3. Plaveč851218:1316

4. V. Ružbachy850328:2015

5. Litmanová842223:2214

6. Kyjov1041516:2313

7. Orlov940521:2712

8. Plavnica832315:1711

9. Jarabina931517:1210

10. Podolinec B920716:246

11. Jakubany912612:305

12. Čirč810710:253

SVIDNÍK: Dubová - Ladomírová 4:0, Stropkov B - Stročín 2:1, Turany - Kuková 2:3, Rovné - Chotča - nenahlásili výsledok, Mestisko - Sitniky 2:3, Lúčka - V. Hrabovec 2:3. (fri)

1. Turany980128:1224

2. Stropkov B970224:1321

3. Sitniky960323:1518

4. Gribov943228:1715

5. Dubová1050529:2915

6. Lúčka1041524:2113

7. V. Hrabovec1041521:2113

8. Ladomírová933315:1312

9. Kuková940523:2912

10. Mestisko932419:2611

11. Chotča830515:239

12. Stročín920715:296

13. Rovné80269:252

TREBIŠOV: Bieľ - Kr. Chlmec B 1:1, Boťany - Cejkov 2:1, Borša - Úpor 7:0, Dvorianky - Vojčice 4:0, Zemp. Teplica - Zemp. Hradište 2:1, Novosad - Čierna n/T. 6:1, Hraň - Somotor 3:1. (goj)

1. Dvorianky1080229:824

2. Borša1080231:1324

3. Čierna n/T.1061329:1819

4. Zemp. Teplica1050520:1815

5. Hraň1042421:2414

6. Bieľ1042417:2214

7. Novosad1034323:2213

8. Boťany1041519:2413

9. Úpor1041512:1713

10. Kr. Chlmec B1033414:2212

11. Zemp. Hradište1032515:1611

12. Cejkov1031617:2210

13. Somotor1031613:2510

14. Vojčice1030714:239

VRANOV: Merník - N. Hrušov 3:0, Zámutov - Vechec 5:1, Rudľov - Hanušovce 3:1, Seč. Polianka - Hermanovce 4:3, Skrabské - Čaklov 3:0, Kladzany - Kam. Poruba 4:0. (buj)

1. Zámutov971147:1122

2. Čaklov961222:1619

3. Skrabské952221:1617

4. Seč. Polianka951321:2716

5. Merník950423:1915

6. Kladzany941429:2113

7. Kam. Poruba941422:2013

8. Vechec940524:2512

9. Rudľov930615:279

10. Hanušovce922521:298

11. Hermanovce922511:318

12. N. Hrušov903610:243

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.