Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 21. okt 2002 o 22:00

BARDEJOV: Fričkovce - Osikov 0:6, Bartošovce - Koprivnica 1:1, Abrahámovce - Gerlachov 4:0, Kurima - Kobyly 2:4, Poliakovce - Gaboltov 0:5, Kružlov -

Šiba 9:1, 2. FC Bardejov - Dl. Lúka 0:2 - nedohrané, hostia inzultovali rozhodcu. (vys)

1. Gaboltov1181227:825

2. Bartošovce1164126:1222

3. Koprivnica1161429:1819

4. 2. FC Bardejov1061331:2319

5. Abrahámovce1161421:1519

6. Šiba1161428:2519

7. Kobyly1153325:1618

8. Gerlachov1153315:1718

9. Kružlov1151537:2116

10. Osikov1134424:2313

11. Poliakovce1132621:3511

12. Dl. Lúka1023516:239

13. Fričkovce112099:376

14. Kurima1101109:451

HUMENNÉ: Rovné - Dlhé 1:2, Koškovce - V. Sitnica 0:0, Hrabovec - Zb. Dlhé 5:1, Černina - Brekov 0:3, Papín - Kr. Brod 4:2, Ulič - Pakostov 2:1, Modra - Habura 2:1. (mšk)

1. Brekov11110055:633

2. Ulič1172225:1723

3. Modra1170424:2321

4. Dlhé1162328:2320

5. Habura1161428:1319

6. Papín1160526:2018

7. Kr. Brod1152428:2017

8. Pakostov1142514:1514

9. Zb. Dlhé1141622:3313

10. Koškovce113359:1112

11. Hrabovec1132616:2311

12. Černina1123611:209

13. V. Sitnica1122714:328

14. Rovné110297:512

KOŠICE-MESTO: M. Ida - Lokomotíva B 2:0, Myslava - Kavečany 1:1, Koš. Belá - Zdoba 1:1, Zdravotník - Sokoľ - nehralo sa, N. Myšľa - Šebastovce 1:1, Lok. PČSP - Poľov 5:0, Spartak - DPMK 2:1, Ploské - Družstevná 2:9. (lev)

1. Lok. PČSP1172247:2523

2. M. Ida1165022:823

3. Sokoľ1063119:1121

4. Myslava1163220:1421

5. Zdravotník1061346:2419

6. Lokomotíva B1061339:2019

7. Šebastovce1153317:1418

8. Družstevná1151523:1616

9. Koš. Belá1151522:2116

10. Poľov1151525:2716

11. N. Myšľa1144317:2116

12. Kavečany1133526:3012

13. Spartak1131723:5510

14. Zdoba1122715:288

15. DPMK1111913:294

16. Ploské10001013:440

KOŠICE-OKOLIE: Sokoľany - V. Ida 4:0, Čečejovce - Rudník 3:1, Mokrance - Jasov 2:1, Koš. Polianka - Ruskov 2:3, Bidovce - Budimír 0:6, Seňa - Poproč 2:0, Rešica - Paňovce 4:3. (pem)

1. Ruskov1192037:1729

2. Čečejovce1171326:1622

3. Rešica1163228:1921

4. Budimír1162329:1620

5. Poproč1161418:1419

6. Sokoľany1160522:1618

7. Seňa1152426:2417

8. V. Ida1151523:2116

9. Jasov1150618:1615

10. Mokrance1140717:2212

11. Bidovce1140712:3012

12. Paňovce1131724:2910

13. Rudník1131719:2910

14. Koš. Polianka11101018:483

MICHALOVCE: Ruská - Porostov 2:1, Tušice - OŠK Pavlovce 1:1, Koromľa - Malčice 4:0, Dúbravka - Budkovce 3:0, Krásnovce - Drahňov 4:1, Pozdišovce - Čičarovce 1:0, Petrovce - Strážske 2:1. (ga)

1. Čičarovce1273235:924

2. Tušice1273226:1124

3. Dúbravka1271424:1122

4. Koromľa1262427:2320

5. Pozdišovce1260622:1518

6. Budkovce1260623:2418

7. Strážske1252519:1817

8. Petrovce1252519:2317

9. Krásnovce1252517:2617

10. Drahňov1251621:2616

11. OŠK Pavlovce1242618:2714

12. Porostov1241715:3113

13. Malčice1240819:2912

14. Ruská1231816:2810

POPRAD: Ľubica - Jánovce 2:0, Mlynčeky - V. Slavkov 4:0, Sp. Belá - Kravany 3:1, Hôrka - Stráže 2:1, Sp. Štvrtok - Lúčivná 5:0, Huncovce - Sp. Teplica 3:2, Sp. Bystré - Mlynica 7:0. (kér)

1. Ľubica1170427:1421

2. Mlynčeky1170426:1921

3. Hôrka1162320:2020

4. Kravany1161429:2019

5. Sp. Bystré1161423:1419

6. Stráže1160531:1618

7. Jánovce1160531:2418

8. Sp. Teplica1152422:1617

9. V. Slavkov1152416:1217

10. Sp. Štvrtok1151517:1716

11. Sp. Belá1150623:2615

12. Lúčivná1140715:2712

13. Huncovce1131713:2710

14. Mlynica1110107:483

PREŠOV: Víťaz - Záborské 0:1, Ľubotice - Solivar 3:4, V. Šebastová - Peč. N. Ves 2:0, Kr. Lúka - Fričovce 0:1, Šar. Sokolovce - Chmin. N. Ves 2:3, Petrovany - Uzovce 0:3, Demjata - Dubovica 4:1. (kub)

1. Záborské1172235:1123

2. Demjata1170425:1421

3. Uzovce1170426:1721

4. Chmin. N. Ves1163223:1621

5. Fričovce1162325:1620

6. Víťaz1161419:1319

7. Solivar1152427:2217

8. Peč. N. Ves1151516:2816

9. Kr. Lúka1150614:1815

10. Ľubotice1141623:2713

11. V. Šebastová1132612:2811

12. Petrovany1131714:1910

13. Dubovica1130814:289

14. Šar. Sokolovce1121818:347

ROŽŇAVA: Kun. Teplica - Brzotín 8:0, Dl. Ves - V. Slaná 0:0, Dobšiná - Rudná 6:1, Kovstav - Kr. Podhradie 1:4, Plešivec - Lipovník 2:0, G. Poloma - Dedinky 2:1, N. Slaná - Kružná 7:1. (pk)

1. Plešivec1181232:1625

2. Kun. Teplica1173136:1424

3. V. Slaná1172226:1023

4. Kr. Podhradie1172225:1223

5. N. Slaná1153331:2018

6. Lipovník1152423:1517

7. G. Poloma1150617:2815

8. Rudná1142512:1814

9. Dl. Ves1134415:2413

10. Brzotín1141613:2313

11. Dobšiná1131725:2610

12. Kružná1131721:3410

13. Kovstav1122719:398

14. Dedinky1112813:295

SP. N. VES: Pašek Gelnica - Jaklovce 2:3, Jamník - Sp. Hrušov 1:2, Margecany - Teplička 1:4, Olcnava - Hrabušice 0:0, Letanovce - Hnilčík 3:0, Bystrany - Odorín 3:1, V. Folkmár - Kluknava 6:1. (jp)

1. V. Folkmár1180331:1124

2. Teplička1180326:1224

3. Jaklovce1171328:1322

4. Olcnava1163220:1521

5. Kluknava1152424:2417

6. Hrabušice1152412:1517

7. Bystrany1151524:2416

8. Odorín1150620:1815

9. Hnilčík1142522:3114

10. Sp. Hrušov1141613:2313

11. Jamník1140721:2312

12. Pašek Gelnica1140716:2512

13. Margecany1123620:229

14. Letanovce1121811:327

ST. ĽUBOVŇA: Orlov - Jakubany 4:2, Čirč - Š. Jastrabie 3:2, Plavnica - V. Ružbachy 7:2, Jarabina - Plaveč 1:1, Litmanová - N. Ľubovňa 2:1. Kyjov a Podolinec B mali voľno. (kač)

1. N. Ľubovňa1080236:1524

2. Š. Jastrabie1071230:1622

3. Plaveč952219:1417

4. Litmanová952225:2317

5. V. Ružbachy950430:2715

6. Orlov1050525:2915

7. Plavnica942322:1914

8. Kyjov1041516:2313

9. Jarabina1032518:1311

10. Podolinec B920716:246

11. Čirč920713:276

12. Jakubany1012714:345

SVIDNÍK: V. Hrabovec - Dubová 2:4, Sitniky - Gribov 8:2, Chotča - Mestisko 3:2, Kuková - Rovné 5:2, Stročín - Turany 1:2, Ladomírová - Stropkov B 2:1. (fri)

1. Turany1090130:1327

2. Sitniky1070331:1721

3. Stropkov B1070325:1521

4. Dubová1160533:3118

5. Gribov1043330:2515

6. Ladomírová1043317:1415

7. Kuková1050528:3115

8. Chotča1050523:2915

9. Lúčka1041524:2113

10. V. Hrabovec1141623:2513

11. Mestisko1032521:2911

12. Stročín1020816:316

13. Rovné1002815:352

TREBIŠOV: Somotor - Bieľ 5:2, Čierna n/T. - Hraň 1:0, Zemp. Hradište - Novosad 5:0, Vojčice - Zemp. Teplica 4:0, Úpor - Dvorianky 3:0, Cejkov - Borša 2:2, Kr. Chlmec B - Boťany 2:0. Stretnutie 9. kola Zemp. Hradište - Dvorianky (3:2) sa bude opakovať. (goj)

1. Borša1181233:1525

2. Dvorianky1080227:824

3. Čierna n/T.1171330:1822

4. Úpor1151515:1716

5. Zemp. Teplica1150620:2215

6. Kr. Chlmec B1143416:2215

7. Hraň1142521:2514

8. Bieľ1142519:2714

9. Novosad1134423:2713

10. Boťany1141619:2613

11. Somotor1141618:2713

12. Vojčice1140718:2312

13. Zemp. Hradište1032517:1411

14. Cejkov1132619:2411

VRANOV: N. Hrušov - Kam. Poruba 2:0, Čaklov - Kladzany 3:2, Hermanovce - Skrabské 1:8, Hanušovce - Seč. Polianka 3:3, Vechec - Rudľov 0:0, Merník - Zámutov 2:5. (buj)

1. Zámutov1081152:1325

2. Čaklov1071225:1822

3. Skrabské1062229:1720

4. Seč. Polianka1052324:3017

5. Merník1050525:2415

6. Kladzany1041531:2413

7. Kam. Poruba1041522:2213

8. Vechec1041524:2513

9. Rudľov1031615:2710

10. Hanušovce1023524:329

11. Hermanovce1022612:398

12. N. Hrušov1013612:246

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.