Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 29. sep 2003 o 22:00

BARDEJOV: Šiba - Malcov 1:1, Osikov - Kučín-Nemcovce 2:0, Abrahámovce - Poliakovce 2:0, Bard. N. Ves - Zborov 1:2, Hertník - Dl. Lúka 4:0, 2. FC

Bardejov - Gaboltov 0:3, Gerlachov - Koprivnica 2:0. (vys)

1. Osikov971126:622

2. Malcov853018:1018

3. Šiba952223:1317

4. Abrahámovce951310:816

5. Kučín-Nemcovce834114:1113

6. Gerlachov841315:1313

7. 2. FC Bardejov841314:1313

8. Bard. N. Ves841314:1413

9. Kobyly831416:1710

10. Gaboltov931514:1610

11. Zborov83058:169

12. Koprivnica922513:158

13. Poliakovce821511:227

14. Hertník81259:175

15. Dl. Lúka911712:264

HUMENNÉ: Modrá - Papín 2:1, Kr. Brod - Ohradzany 5:0, Habura - Radvaň 3:0, Ulič - Hrabovec 2:5, Dlhé - Koškovce 2:1, Ubľa - Černina 2:1, Pakostov - V. Sitnica 1:0. (mšk)

1. Dlhé860219:918

2. Papín841316:1013

3. Habura841317:1413

4. Černina841314:1213

5. Ubľa841313:1513

6. Ohradzany833214:1712

7. Ulič840411:1512

8. Koškovce832312:1311

9. Kr. Brod831419:1610

10. Modrá831416:1710

11. Pakostov831411:1510

12. Hrabovec831414:2010

13. V. Sitnica830513:139

14. Radvaň821511:147

KOŠICE-MESTO: Skupina A: Poľov - Atletiko 7:1, M. Ida - Spartak 3:0, Sokoľ - Koš. Belá 5:0, Družstevná - Kavečany 4:0.

1. Poľov761026:519

2. Myslava751114:316

3. Sokoľ742118:814

4. Družstevná741215:1013

5. M. Ida732211:1011

6. Koš. Belá731314:1510

7. Spartak720510:126

8. Kavečany810712:323

9. Atletiko70074:290

Skupina B: Ploské - N. Klatov 3:3, Šebastovce - Roma 09 6:2, Ťahanovce B - Zdravotník 0:2, Zdoba - Kráľovce 1:0. (lev)

1. Kráľovce870131:521

2. Zdravotník760134:1518

3. Zdoba751129:1816

4. Šebastovce732220:1811

5. Ploské722323:198

6. Roma 09721410:337

7. Ťahanovce B712412:205

8. N. Klatov711517:274

9. DPMK Košice701610:311

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Ruskov 2:2, Sady-Byster - Kokšov-Bakša 0:1, Paňovce - Seňa 1:0, Poproč - Čečejovce 1:0, Jasov - Mokrance 2:0, Budimír - Sokoľany 1:0, Perín - Rudník 3:0. (pem)

1. Poproč862023:1120

2. Jasov860227:1718

3. Perín835021:1214

4. Čečejovce841312:813

5. Kokšov-Bakša841311:913

6. Paňovce840414:1612

7. Mokrance831412:1210

8. Sokoľany831412:1510

9. Seňa830512:129

10. Sady-Byster823310:119

11. V. Ida823313:169

12. Rudník82248:158

13. Ruskov813411:246

14. Budimír812511:195

MICHALOVCE: Vysoká - Krásnovce 2:1, Porostov - Budkovce 3:1, Tušice - Zalužice 3:1, Strážske - Senné 1:0, Pozdišovce - Ruská 3:1, Maľčice - Dúbravka 1:1, Koromľa - Petrovce 3:0. (ga)

1. Maľčice861133:719

2. Strážske861123:919

3. Zalužice850322:1315

4. Tušice850319:1015

5. Koromľa850323:1615

6. Dúbravka843116:915

7. Pozdišovce840414:1112

8. Porostov840414:2012

9. Krásnovce830512:209

10. Budkovce822415:218

11. Senné821516:177

12. Ruská82159:257

13. Petrovce82069:166

14. Vysoká811611:424

POPRAD: Kravany - Sp. Bystré 2:3, Toporec - Sp. Belá 3:4, Sp. Štvrtok - V. Slavkov 3:0, Poprad -Stráže - Lučivná 1:1, Huncovce - Sp. Teplica 1:1, Žakovce - Mlynčeky 4:3, Hôrka - Jánovce 1:0. (kér)

1. Sp. Štvrtok861116:1019

2. Sp. Bystré852118:1317

3. Sp. Teplica844014:716

4. Kravany842218:1214

5. Poprad -

Stráže834116:1013

6. Žakovce840417:1812

7. Hôrka832316:1411

8. Sp. Belá832316:1511

9. Jánovce831412:1810

10. Huncovce823313:109

11. Toporec830522:259

12. Lučivná81346:156

13. Mlynčeky811619:264

14. V. Slavkov81169:194

PREŠOV: V. Šebastová - Solivar 1:0, Demjata - Uz. Šalgov 3:1, Dubovica - Chm. N. Ves 0:0, Uzovce - Kr. Lúka 7:1, Š. Sokolovce - Ľubotice 1:2, Fričovce - Radatice 2:1, Víťaz - Petrovany 1:0. (kub)

1. Dubovica862016:720

2. Uzovce851226:616

3. Petrovany851217:1216

4. Uz. Šalgov842216:1114

5. Ľubotice842215:1314

6. Solivar841314:813

7. Fričovce834117:1413

8. V. Šebastová833211:1212

9. Demjata840419:2412

10. Víťaz831415:1510

11. Kr. Lúka82065:186

12. Chm. N. Ves811615:154

13. Radatice81169:294

14. Š. Sokolovce80357:183

ROŽŇAVA: Lipovník - Gem. Poloma 5:0, Vlachovo - Brzotín 2:4, Kružná - Dl. Ves 3:1, Dedinky - Jablonov 4:0, Rudná - V. Slaná 5:3, Dobšiná - Kun. Teplica - nehralo sa, hostia nepricestovali, N. Slaná - Plešivec 1:3. (pod)

1. Gem. Poloma861118:1219

2. Brzotín860224:918

3. Dedinky750230:1015

4. Dobšiná750217:815

5. Lipovník850320:1415

6. Plešivec850316:1215

7. Rudná841314:1713

8. Kružná840419:1712

9. Dl. Ves83148:1210

10. V. Slaná730416:119

11. N. Slaná822414:188

12. Vlachovo820615:186

13. Jablonov81076:283

14. Kun. Teplica70168:391

SP. N. VES: Pašek Gelnica - Jamník 3:2, Odorín - Sp. Hrušov 2:0, Vojkovce - Olcnava 1:0, Kluknava - Letanovce 5:1, Hrabušice - Jaklovce 2:0, Bystrany - Margecany 1:2, Slovan Gelnica - Teplička 2:1. (jp)

1. Teplička861120:419

2. Jaklovce860224:818

3. Margecany850325:1615

4. Slovan Gelnica842213:1514

5. Bystrany833218:1312

6. Kluknava831418:1910

7. Odorín831413:1410

8. Olcnava831413:1510

9. Vojkovce824210:1210

10. Hrabušice831414:1810

11. Letanovce824211:1610

12. Pašek Gelnica830514:189

13. Jamník813412:206

14. Sp. Hrušov811610:274

ST. ĽUBOVŇA: V. Ružbachy - Jakubany 4:2, Čirč - Orlov 2:1, Jarabina - Plavnica 0:0, Š. Jastrabie - N. Ľubovňa 1:2, Kyjov - Litmanová 1:2. (kač)

1. N. Ľubovňa770034:521

2. Jarabina751115:416

3. Plavnica741221:1513

4. V. Ružbachy731317:2310

5. Š. Jastrabie730416:99

6. Litmanová63039:149

7. Orlov720517:166

8. Čirč62047:206

9. Jakubany72059:236

10. Kyjov71158:244

SVIDNÍK: Rovné - Stročín 3:2, Duplín - Kuková 2:1, Lúčka - Dubová 6:0, Chotča - Sitniky 3:1, Turany - Kalnište 4:2, Gribov - Mestisko 3:2. (fri)

1. Sitniky860224:1118

2. Breznica B741220:1213

3. Gribov741223:1913

4. Rovné841313:1413

5. Lúčka640218:1012

6. Kalnište840414:1212

7. Duplín831419:1810

8. Dubová731310:1510

9. Mestisko730416:179

10. Stročín722311:198

11. Turany721416:207

12. Chotča72149:177

13. Kuková711511:204

TREBIŠOV: Čierna n/T - Z. Teplica 3:0 - nedohrané, počet hráčov hostí klesol pod sedem, Leles - Kr. Chlmec B 3:0, Vojčice - Cejkov 2:4, Z. Jastrabie - Hraň 2:1, Boťany - Biel 7:1, Úpor - Novosad 4:1, Dvorianky - Z. Hradište 2:1. (goj)

1. Úpor851222:1016

2. Z. Jastrabie851220:1116

3. Boťany850326:1615

4. Leles850322:1515

5. Čierna n/T740320:1212

6. Cejkov840415:1312

7. Novosad840414:1612

8. Z. Hradište831411:1410

9. Hraň831416:2010

10. Vojčice831416:2010

11. Z. Teplica730415:109

12. Dvorianky83057:189

13. Biel83059:299

14. Kr. Chlmec B82159:187

VRANOV: K. Poruba - Sedliská 2:1, Komarany - Skrabské 1:0, Kladzany - Hanušovce 3:2, Vechec - S. Polianka 2:0, Merník - N. Hrušov 1:1, Čaklov - Rudľov 2:1. (buj)

1. Vechec742115:414

2. Hanušovce740318:1512

3. N. Hrušov73319:712

4. Skrabské740316:1612

5. S. Polianka740313:1312

6. K. Poruba723212:99

7. Sedliská730412:129

8. Rudľov722312:158

9. Čaklov722310:158

10. Merník722311:208

11. Kladzany721411:117

12. Komarany72148:107

PRIPRAVIL TOMÁŠ PETRO

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.