Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

FUTBAL V OKRESOCH

Sportnet|Publikované 6. okt 2003 o 22:00

BARDEJOV: Gaboltov - Gerlachov 1:4, Dl. Lúka - 2. FC Bardejov 3:3, Zborov - Hertník 1:0, Poliakovce - Bard. N. Ves 1:3, Kučín-Nemcovce - Abrahámovce

1:0, Malcov - Osikov 3:2, Kobyly - Šiba 2:1. (vys)

1. Osikov1071228:922

2. Malcov963021:1221

3. Šiba1052324:1517

4. Gerlachov951319:1416

5. Kučín-Nemcovce944115:1116

6. Bard. N. Ves951317:1516

7. Abrahámovce1051410:916

8. 2. FC Bardejov942317:1614

9. Kobyly941418:1813

10. Zborov94059:1612

11. Gaboltov1031615:2010

12. Koprivnica922513:158

13. Poliakovce921612:257

14. Hertník91269:185

15. Dl. Lúka1012715:295

HUMENNÉ: V. Sitnica - Modrá 5:0, Černina - Pakostov 2:0, Koškovce - Ubľa 11:1, Hrabovec - Dlhé 4:0, Radvaň - Ulič 3:2, Ohradzany - Habura 3:2, Papín - Kr. Brod 4:0. (mšk)

1. Dlhé960319:1318

2. Papín951320:1016

3. Černina951316:1216

4. Ohradzany943217:1915

5. Koškovce942323:1414

6. Habura941419:1713

7. Hrabovec941418:2013

8. Ubľa941414:2613

9. V. Sitnica940518:1312

10. Ulič940513:1812

11. Kr. Brod931519:2010

12. Radvaň931514:1610

13. Modrá931516:2210

14. Pakostov931511:1710

KOŠICE-MESTO: Skupina A: Koš. Belá - Družstevná 2:2, Spartak - Sokoľ 1:4, Atletiko - M. Ida 1:3, Myslava - Poľov 1:1.

1. Poľov862027:620

2. Sokoľ852122:917

3. Myslava852115:417

4. Družstevná842217:1214

5. M. Ida842214:1114

6. Koš. Belá832316:1711

7. Spartak820611:166

8. Kavečany810712:323

9. Atletiko80085:320

Skupina B: Zdravotník - Zdoba 1:3, Roma 09 - Ťahanovce B 4:2, N. Klatov - Šebastovce 1:0, DPMK Košice - Ploské 1:3. (lev)

1. Kráľovce870131:521

2. Zdoba861132:2119

3. Zdravotník860235:1818

4. Ploské832326:2011

5. Šebastovce832320:1911

6. Roma 09831414:3510

7. N. Klatov821520:277

8. Ťahanovce B812514:245

9. DPMK Košice801711:341

KOŠICE-OKOLIE: Rudník - V. Ida 3:0, Sokoľany - Perín 3:2, Mokrance - Budimír 3:0, Čečejovce - Jasov 1:3, Seňa - Poproč 1:1, Kokšov-Bakša - Paňovce 1:1, Ruskov - Sady-Byster 6:0. (pem)

1. Jasov970230:1821

2. Poproč963024:1221

3. Perín935123:1514

4. Kokšov-Bakša942312:1014

5. Mokrance941415:1213

6. Čečejovce941413:1113

7. Paňovce941415:1713

8. Sokoľany941415:1713

9. Rudník932411:1511

10. Seňa931513:1310

11. V. Ida923413:199

12. Ruskov923417:249

13. Sady-Byster923410:179

14. Budimír912611:225

MICHALOVCE: Petrovce - Vysoká 6:1, Dúbravka - Koromľa 3:1, Ruská - Maľčice 2:1, Senné - Pozdišovce 4:1 - nedohrané, Zalužice - Strážske 0:2, Budkovce - Tušice 2:5, Krásnovce - Porostov 5:1. (ga)

1. Strážske971125:922

2. Maľčice961234:919

3. Tušice960324:1218

4. Dúbravka953119:1018

5. Zalužice950422:1515

6. Koromľa950424:1915

7. Pozdišovce840414:1112

8. Krásnovce940517:2112

9. Porostov940515:2512

10. Ruská931511:2610

11. Petrovce930615:179

12. Budkovce922517:268

13. Senné821516:177

14. Vysoká911712:484

POPRAD: Jánovce - Kravany 2:1, Mlynčeky - Hôrka 0:0, Sp. Teplica - Žakovce 2:0, Lučivná - Huncovce 1:3, V. Slavkov - Poprad -Stráže 1:4, Sp. Belá - Sp. Štvrtok 2:0, Sp. Bystré - Toporec 3:1. (kér)

1. Sp. Bystré962121:1420

2. Sp. Teplica954016:719

3. Sp. Štvrtok961216:1219

4. Poprad-Stráže944120:1116

5. Kravany942319:1414

6. Sp. Belá942318:1514

7. Jánovce941414:1913

8. Huncovce933316:1112

9. Hôrka933316:1412

10. Žakovce940517:2012

11. Toporec930623:289

12. Lučivná91357:186

13. Mlynčeky912619:265

14. V. Slavkov911710:234

PREŠOV: Petrovany - V. Šebastová 3:1, Radatice - Víťaz 4:1, Ľubotice - Fričovce 1:2, Kr. Lúka - Š. Sokolovce 3:0, Chm. N. Ves - Uzovce 3:3, Uz. Šalgov - Dubovica 1:0, Solivar - Demjata 0:2. (kub)

1. Dubovica962116:820

2. Petrovany961220:1319

3. Uzovce952229:917

4. Uz. Šalgov952217:1117

5. Fričovce944119:1516

6. Demjata950421:2415

7. Ľubotice942316:1514

8. Solivar941414:1013

9. V. Šebastová933312:1512

10. Víťaz931516:1910

11. Kr. Lúka93068:189

12. Radatice921613:307

13. Chm. N. Ves912618:185

14. Š. Sokolovce90367:213

ROŽŇAVA: Plešivec - Lipovník 1:3, Kun. Teplica - N. Slaná 2:4, V. Slaná - Dobšiná 3:1, Jablonov - Rudná 1:1, Dl. Ves - Dedinky 2:1, Brzotín - Kružná 2:2, Gem. Poloma - Vlachovo 2:1. (pod)

1. Gem. Poloma971120:1322

2. Brzotín961226:1119

3. Lipovník960323:1518

4. Dedinky850331:1215

5. Dobšiná850318:1115

6. Plešivec950417:1515

7. Rudná942315:1814

8. Kružná941421:1913

9. Dl. Ves941410:1313

10. V. Slaná840419:1212

11. N. Slaná932418:2011

12. Vlachovo920716:206

13. Jablonov91177:294

14. Kun. Teplica801710:431

SP. N. VES: Teplička - Pašek Gelnica 4:0 - nedohrané, Margecany - Slovan Gelnica 3:1, Jaklovce - Bystrany 6:0, Letanovce - Hrabušice 0:2, Olcnava - Kluknava 1:0, Sp. Hrušov - Vojkovce 0:2, Jamník - Odorín 2:0. (jp)

1. Jaklovce970230:821

2. Teplička861120:419

3. Margecany960328:1718

4. Slovan Gelnica942314:1814

5. Vojkovce934212:1213

6. Olcnava941414:1513

7. Hrabušice941416:1813

8. Bystrany933318:1912

9. Kluknava931518:2010

10. Odorín931513:1610

11. Letanovce924311:1810

12. Pašek Gelnica830514:189

13. Jamník923414:209

14. Sp. Hrušov911710:294

ST. ĽUBOVŇA: Jakubany - Litmanová 1:2, N. Ľubovňa - Kyjov 3:0, Plavnica - Š. Jastrabie 4:1, Orlov - Jarabina 1:0, V. Ružbachy - Čirč 3:0. (kač)

1. N. Ľubovňa880037:524

2. Jarabina851215:516

3. Plavnica851225:1616

4. Litmanová750213:1115

5. V. Ružbachy841320:2313

6. Orlov830518:169

7. Š. Jastrabie820613:156

8. Jakubany820610:256

9. Čirč72057:236

10. Kyjov81168:274

SVIDNÍK: Kalnište - Gribov 7:1, Sitniky - Turany 4:4, Dubová - Chotča 2:1, Kuková - Lúčka 0:2, Stročín - Duplín 0:2, Breznica B - Rovné 4:1. (fri)

1. Sitniky961228:1519

2. Breznica B851224:1316

3. Lúčka750220:1015

4. Kalnište950421:1315

5. Duplín941421:1813

6. Gribov841324:2613

7. Rovné941414:1813

8. Dubová841312:1613

9. Mestisko730416:179

10. Turany822420:248

11. Stročín822411:218

12. Chotča821510:197

13. Kuková811611:224

TREBIŠOV: Z. Hradište - Čierna n/T 4:1, Novosad - Dvorianky 3:0, Biel - Úpor 3:0, Hraň - Boťany 7:0, Cejkov - Z. Jastrabie 1:1, Kr. Chlmec B - Vojčice 4:0, Z. Teplica - Leles 3:0. (goj)

1. Z. Jastrabie952221:1217

2. Úpor951322:1316

3. Čierna n/T950424:1615

4. Leles950422:1815

5. Boťany950426:2315

6. Novosad950417:1615

7. Hraň941423:2013

8. Cejkov941416:1413

9. Z. Hradište941415:1513

10. Z. Teplica940518:1312

11. Biel940512:2912

12. Kr. Chlmec B931513:1810

13. Vojčice931516:2410

14. Dvorianky93067:219

VRANOV: Sedliská - Rudľov 3:2, N. Hrušov - Čaklov 8:0, S. Polianka - Merník 6:0, Hanušovce - Vechec 6:2, Skrabské - Kladzany 3:2, K. Poruba - Komarany 1:0.(buj)

1. N. Hrušov852119:617

2. Hanušovce850324:1715

3. S. Polianka850319:1315

4. Skrabské850319:1815

5. Vechec842217:1014

6. K. Poruba833213:912

7. Sedliská840415:1412

8. Rudľov822414:188

9. Čaklov822410:238

10. Kladzany821513:147

11. Komarany82158:117

12. Merník821510:287

PRIPRAVIL TOMÁŠ PETRO

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.