Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Futbal v okresoch

Sportnet|Publikované 13. okt 2003 o 22:00

BARDEJOV: Osikov - Kobyly 4:2, Abrahámovce - Malcov 2:1, Bard. N. Ves - Kučín-Nemcovce 3:2, Hertník - Poliakovce 2:0, 2. FC Bardejov - Zborov 3:1,

Gerlachov - Dl. Lúka 5:1, Koprivnica - Gaboltov 3:2. (vys)

1. Osikov1181232:1125

2. Malcov1063122:1421

3. Gerlachov1061324:1519

4. Bard. N. Ves1061320:1719

5. Abrahámovce1161412:1019

6. Šiba1052324:1517

7. 2. FC Bardejov1052320:1717

8. Kučín-Nemcovce1044217:1416

9. Kobyly1041520:2213

10. Zborov1040610:1912

11. Koprivnica1032516:1711

12. Gaboltov1131717:2310

13. Hertník1022611:188

14. Poliakovce1021712:277

15. Dl. Lúka1112816:345

HUMENNÉ: Modrá - Kr. Brod 2:0, Habura - Papín 4:1, Ulič - Ohradzany 3:1, Dlhé - Radvaň 4:1, Ubľa - Hrabovec 6:2, Pakostov - Koškovce 5:0, V. Sitnica - Černina 2:0. (mšk)

1. Dlhé1070323:1421

2. Papín1051421:1416

3. Habura1051423:1816

4. Černina1051416:1416

5. Ubľa1051420:2816

6. V. Sitnica1050520:1315

7. Ulič1050516:1915

8. Ohradzany1043318:2215

9. Koškovce1042423:1914

10. Pakostov1041516:1713

11. Modrá1041518:2213

12. Hrabovec1041520:2613

13. Kr. Brod1031619:2210

14. Radvaň1031615:2010

KOŠICE-OKOLIE: V. Ida - Sady-Byster 0:1, Paňovce - Ruskov 1:1, Poproč - Kokšov-Bakša 3:1, Jasov - Seňa 5:2, Budimír - Čečejovce 5:0, Perín - Mokrance 3:0, Rudník - Sokoľany 4:2. (pem)

1. Jasov1080235:2024

2. Poproč1073027:1324

3. Perín1045126:1517

4. Kokšov-Bakša1051416:1516

5. Rudník1042415:1714

6. Mokrance1041515:1513

7. Paňovce1041518:2113

8. Čečejovce1041513:1613

9. Sokoľany1041517:2113

10. Sady-Byster1033411:1712

11. V. Ida1032514:1811

12. Seňa1031615:1810

13. Ruskov1023516:269

14. Budimír1022616:228

MICHALOVCE: Vysoká - Porostov 2:6, Tušice - Krásnovce 4:1, Strážske - Budkovce 8:0, Pozdišovce - Zalužice 0:2, Maľčice - Senné 3:2, Koromľa - Ruská 8:1, Petrovce - Dúbravka 1:2. (ga)

1. Strážske1081133:925

2. Maľčice1071237:1122

3. Tušice1070328:1321

4. Dúbravka1063121:1121

5. Koromľa1060432:2018

6. Zalužice1060424:1518

7. Porostov1050521:2715

8. Pozdišovce1040615:1712

9. Krásnovce1040618:2512

10. Senné1031622:2110

11. Ruská1031612:3410

12. Petrovce1030716:199

13. Budkovce1022617:348

14. Vysoká1011814:544

POPRAD: Kravany - Toporec 4:0, Sp. Štvrtok - Sp. Bystré 0:0, Poprad -Stráže - Sp. Belá 2:2, Huncovce - V. Slavkov 2:1, Žakovce - Lučivná 5:1, Hôrka - Sp. Teplica 3:1, Jánovce - Mlynčeky 3:1. (kér)

1. Sp. Bystré1063121:1421

2. Sp. Štvrtok1062216:1220

3. Sp. Teplica1054117:1019

4. Kravany1052323:1417

5. Poprad -Stráže1045122:1317

6. Jánovce1051417:2016

7. Huncovce1043318:1215

8. Hôrka1043319:1515

9. Sp. Belá1043320:1715

10. Žakovce1050522:2115

11. Toporec1030723:329

12. Lučivná101368:236

13. Mlynčeky1012720:295

14. V. Slavkov1011811:254

PREŠOV: V. Šebastová - Demjata 1:1, Dubovica - Solivar 2:1, Uzovce - Uz. Šalgov 4:1, Š. Sokolovce - Chm. N. Ves 1:0, Fričovce - Kr. Lúka 2:0, Víťaz - Ľubotice 0:2, Petrovany - Radatice 1:1. (kub)

1. Dubovica1072118:923

2. Uzovce1062233:1020

3. Petrovany1062221:1420

4. Fričovce1054121:1519

5. Uz. Šalgov1052318:1517

6. Ľubotice1052318:1517

7. Demjata1051422:2516

8. Solivar1041515:1213

9. V. Šebastová1034313:1613

10. Víťaz1031616:2110

11. Kr. Lúka103078:209

12. Radatice1022614:318

13. Š. Sokolovce101368:216

14. Chm. N. Ves1012718:195

ROŽŇAVA: Lipovník - Vlachovo 2:1, Kružná - Gem. Poloma 1:1, Dedinky - Brzotín 5:2, Rudná - Dl. Ves 2:0, Dobšiná - Jablonov 4:1, N. Slaná - V. Slaná 1:3, Plešivec - Kun. Teplica 9:0. (pod)

1. Gem. Poloma1082024:926

2. Plešivec1070328:1221

3. Dobšiná1070325:1221

4. Brzotín1061328:1619

5. Dedinky960336:1418

6. Rudná1052317:1817

7. V. Slaná950422:1315

8. Lipovník1050517:2115

9. Kružná1042422:2014

10. Dl. Ves1041510:1513

11. N. Slaná1032519:2311

12. Vlachovo1020817:226

13. Jablonov101188:334

14. Kun. Teplica1001910:551

SP. N. VES: Pašek Gelnica - Odorín 3:0, Vojkovce - Jamník 1:2, Kluknava - Sp. Hrušov 1:0, Hrabušice - Olcnava 0:2, Bystrany - Letanovce 3:0, Slovan Gelnica - Jaklovce 0:2, Teplička - Margecany 2:2. (jp)

1. Jaklovce1080232:824

2. Teplička1072126:623

3. Margecany1061330:1919

4. Olcnava1051416:1516

5. Bystrany1043321:1915

6. Slovan Gelnica1042414:2014

7. Kluknava1041519:2013

8. Vojkovce1034313:1413

9. Hrabušice1041516:2013

10. Pašek Gelnica1040617:2212

11. Jamník1033416:2112

12. Odorín1031613:1910

13. Letanovce1024411:2110

14. Sp. Hrušov1011810:304

ST. ĽUBOVŇA: Čirč - Jakubany 1:2, Jarabina - V. Ružbachy 3:0, Š. Jastrabie - Orlov 4:2, Kyjov - Plavnica 1:6, Litmanová - N. Ľubovňa 0:2. (kač)

1. N. Ľubovňa990039:527

2. Plavnica961231:1719

3. Jarabina961218:519

4. Litmanová850313:1315

5. V. Ružbachy941420:2613

6. Orlov930620:209

7. Š. Jastrabie930617:179

8. Jakubany930612:269

9. Čirč82068:256

10. Kyjov91179:334

SVIDNÍK: Duplín - Breznica B 4:1, Lúčka - Stročín 4:1, Chotča - Kuková 6:2, Turany - Dubová 0:1, Gribov - Sitniky 6:1, Mestisko - Kalnište 1:0. (fri)

1. Sitniky1061329:2119

2. Lúčka860224:1118

3. Breznica B951325:1716

4. Duplín1051425:1916

5. Gribov951330:2716

6. Dubová951313:1616

7. Kalnište1050521:1415

8. Rovné941414:1813

9. Mestisko840417:1712

10. Chotča931516:2110

11. Turany922520:258

12. Stročín922512:258

13. Kuková911713:284

TREBIŠOV: Čierna n/T - Leles 4:0, Vojčice - Z. Teplica 1:0, Z. Jastrabie - Kr. Chlmec B 3:1, Boťany - Cejkov 0:2, Úpor - Hraň 0:0, Dvorianky - Biel 2:0, Z. Hradište - Novosad 2:1. (goj)

1. Z. Jastrabie1062224:1320

2. Čierna n/T1060428:1618

3. Úpor1052322:1317

4. Cejkov1051418:1416

5. Z. Hradište1051417:1616

6. Boťany1050526:2515

7. Leles1050522:2215

8. Novosad1050518:1815

9. Hraň1042423:2014

10. Vojčice1041517:2413

11. Z. Teplica1040618:1412

12. Dvorianky104069:2112

13. Biel1040612:3112

14. Kr. Chlmec B1031614:2110

VRANOV: Komarany - Sedliská 3:1, Kladzany - K. Poruba 5:3, Vechec - Skrabské 2:2, Merník - Hanušovce 6:0, Čaklov - S. Polianka 0:1, Rudľov - N. Hrušov 1:1. (buj)

1. N. Hrušov953120:718

2. S. Polianka960320:1318

3. Skrabské951321:2016

4. Vechec943219:1215

5. Hanušovce950424:2315

6. K. Poruba933316:1412

7. Sedliská940516:1712

8. Kladzany931518:1710

9. Komarany931511:1210

10. Merník931516:2810

11. Rudľov923415:199

12. Čaklov922510:248

PRIPRAVIL TOMÁŠ PETRO

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.